Tutku İç Giyim Bayilik ve Franchise Ücreti Ne kadar? 2023 şartları nedir? İsim hakkı nasıl alınır?

Karlı bir iş yaparak iç giyim sektörüne girmek istiyorsanız ürünleri tedarik edebilmek için güçlü bir firma ile çalışmanız gerekiyor. Uzun yıllardır iç giyim sektöründe yer alan Tutku İç Giyim – Gipaş Tekstil kaliteli kadın-erkek iç giyim ürünleri ile sektörde büyük bir paya sahip. Bu nedenle biz de bu yazımızda Tutku iç giyim bayilik başvurusu hakkında ve Tutku İç Giyim’den toptan alışveriş yapmak hakkında bilgiler vereceğiz.

Kar marjlarının yüksek oluşu iç giyim sektöründe iş yapmak isteyenleri sektöre çeken en önemli nedenlerden birisi. 2019 yılında da en karlı iş sektörlerinden birisi olan iç giyim satış mağazası açmaya karar verdiyseniz mağazanızda Gipaş Tekstil’in ürünlerinin olması sizin için çok iyi bir tercih olacaktır.

Ucuzluğun kalite ile buluşması nedeniyle Türk insanı tarafından sıklıkla tercih edilen Tutku İç Giyim’de her türlü erkek ve kadın iç giyim ürünlerinin tedariki yapılıyor. Üretimleri kaliteli olan firma pazardaki payını arttırmak ve ürünlerini her noktaya ulaştırmak için toptan alışveriş usulü çalışıyor.

Tutku İç Giyim Bayilik Başvurusu

tutku iç giyim bayilik

Yukarıda sizlere Tutku İç Giyim’in bayilik şeklinde çalışmadığı belirtmiştik. İç Giyim sektörüne girmek isteyen herkes ile koşulsuz şartsız çalışan Gipaş Tekstil sadece toptan alışveriş şeklinde çalışıyor. Yeni yatırımlar yaparak pek çok çeşitte iç çamaşırı, pijama takımı, kadın çorap tedarik etmek isteyenlere en avantajlı fiyatlar ile toptan ürün satan Gipaş Tekstil’e aşağıdaki websitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.gipastekstil.com

Size verdiğimiz bu adresten mağazanız için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri seçip tedarik için firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Toptan olarak almak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra 0850 305 0970 nolu Gipaş Tekstil Toptan Alışveriş hattını arayarak yetkililer ile görüşme yapıp siparişlerinizi geçebilirsiniz.

Tutku iç giyim bayilik – franchise bedeli ne kadar?

Franshice bedeli ortalama 150.000 TL ‘den başlıyor.

 

İç giyim sektörüne girenlere her zaman kolaylık sağlayan Gipaş Tekstil sadece iç giyim ürünleri de satmıyor. Firmanın çok kaliteli tesettür abiye giyim ürünleri de bulunmakta. Bu seçenekleri de mağazanızda değerlendirerek ürün yelpazenizi genişletebilir ve her kesime hitap edebilirsiniz.

1987’den beri iç giyimde kalitenin adı olan Gipaş Tekstil’in firma detaylarını aşağıdan görebilirsiniz. Firmanın merkez ofisini öğrenebilirsiniz.

GİPAŞ TEKSTİL (MEHMET YILDIRIM Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.)
GÜLLÜK MAH. YUNUS EMRE CAD. NU:8/B10 Melikgazi/KAYSERİ
TEL: 0850 305 0970

Mesaj Sayısı(13)

 1. hakan şan
 2. Nurgül
 3. MUHAMMED
 4. Serhat daşdemir
 5. Kandemir balaban
 6. Dursun
 7. RAMAZAN
 8. Ferzende
 9. Gamze
 10. Kevser
  • Öznur ural
 11. Durmuş
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz