Kahve Vadisi Bayilik Şartları ve Franchise Ücreti! 2023’de İsim Hakkı Nasıl Alınır, Nasıl Açılır?

Kahve bayiliği almak isteyenler için sektörde pek çok kaliteli firma bulunmakta. Her firma yatırımcılarına farklı konseptler ve özellikler sunuyor. Türk Kahvesini dünya genelinde tanıtabilmek için kurulan Kahve Vadisi de o kaliteli firmalardan birisi. Mağaza ve Kiosk konseptleri ile kahve bayilikleri veren firma bu sektöre girmek isteyen kişiler ile çalışmayı arzuluyor. Franchising sistemi ile yatırımcılarla karlı bir ortaklığa gitmeyi amaçlayan Kahve Vadisi sizlerin başvurularını bekliyor. Kahve Vadisi bayilik başvurusu hakkında bu yazımızdan bilgileri alabilir, bayilik şartlarını öğrenebilirsiniz.

Türk kahvesinin yanında farklı çeşitte kahveleri ile kaliteli bir şube kurma fırsatı sunan Kahve Vadisi düşük yatırım maliyetleri ile bayilik programını yatırımcı adaylarına açmış durumda.

Kahve Vadisi Bayilik Şartları ve Özellikleri

kahve vadisi bayilik şartları

  • Kahve sektörüne girmeye karar vermiş, bu alana yapılması gereken yatırım gücüne sahip olan kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Kahve Vadisi’nden bayilik alarak tanınmış bir markanın çatısı altında gereken operasyon, teknik destek, reklam, pazarlama gibi konularda profesyonel bir ekipten yararlanmış olursunuz.
  • Kahve sektöründeki tecrübemiz ile sektöre yeni giriş yapacak olan girişimci adaylarına tüm desteğimizi sağlıyoruz. Yatırımcımızın hızlıca yatırımını amorti edebilmesini sağlıyoruz.
  • Kahve şubesi kurmak isteyen girişimci kişilerin şube yönetimine yardımcı oluyoruz. Şubede çalışacak personellerin bulunması ve eğitilmesini sağlıyoruz.
  • Reklam ve tanıtımda markamızın desteğini arkanızda hissedeceksiniz.
  • Kuruluş aşamasında yatırımcılarımıza destek oluyoruz, leasing vb. finansal seçenekleri değerlendirmenize olanak sağlıyoruz.

Not: Kahve Vadisi’ne yapılması gereken yatırım bedelini öğrenmek için firma ile detaylı görüşmeler düzenlemeniz gerekmektedir. Firmanın bölge bazlı olarak çıkarttığı franchise bedeli bulunmaktadır.

Kahve Vadisi Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

kahve vadisi bayilik

Başta Türk Kahvesi olmak üzere çeşit çeşit kahvelerin bulunduğu bir menüye sahip bir kahveci açmak istiyorsanız Kahve Vadisi firmasından bayilik almanız mantıklı bir tercih olacaktır. Geniş ürün yelpazesi ile kahve tiryakilerine hitap eden Kahve Vadisi’ne hemen bayilik başvurunuzu gönderin;

Firma İletişim
Adres: Mehmet Akif Mahallesi Melikşah Sokak NO:15/B Ümraniye/ İstanbul
TEL: 0 216 364 82 34

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz