Binance Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Binance hesap silme işleminizi gerçekleştirebilmeniz adına, takip etmeniz gereken tüm adımları sizler için araştırdık. Maddeler halinde sizlere sunduğumuz bu işlemler ile kolaylıkla sahip olduğunuz aktif hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

BİNANCE HESAP SİLME ADIMLARI

 1. Binance hesap bilgilerinizi silmek için öncelikle https://www.binance.com/tr adresine giriş yapınız.,
 2. Giriş yaptıktan sonra kullanım sağladığınız hesabınıza erişim sağlamak için sağ üst kısımda yer alan ‘giriş yap’ sekmesine tıklayınız.
 3. Bu aşamada e-posta ve parolanız ile giriş yapabileceğiniz gibi telefon numaranız ile de giriş yapabilirsiniz.
 4. Üye olma işlemleri sırasında kullanım sağladığınız farklı bir sosyal medya var ise, alt kısımda sunulan seçeneklerden kullanım sağladığınız sosyal medya linki ile de giriş işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz.
 5. Üye girişinizi tamamladıktan sonra ‘ayarlar’ sekmesini tıklayınız.
 6. ‘Ayarlar’ sekmesinin alt kısmında yer alan ‘hesap ayarları’ bölümüne giriş yapınız.
 7. ‘Hesap ayaları’ bölümünde yer alan ‘disable your account’ sekmesine tıklayınız.
 8. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmeniz halinde hesabınız artık aktif durumda olmayacaktır.
 9. Hesap silme işlemleri için bazı durumlarda sizlerden; e-posta adresi, ıp adresi, telefon numarası ve şüpheli bulunan durumlarda fotoğraf paylaşmanız istenebilmektedir.
 10. Hesap silme işleminizi gerçekleştirdikten sonra ilgili hesabınızı tekrar açmak istemeniz, bazı durumlarda mümkün olabilmektedir.
 11. Kapatılan hesabı tekrar açmak isteminiz halinde ilgili uygulamanın destek bölümüne mail yolu ile ulaşım sağlamanız gerekmektedir.
 12. Genellikle 24 ile 48 saat arasında geri dönüş sağlayan destek bölümü, uygun gördüğü hesapların tekrar aktif edilmesine izin verebilmektedir.

BİNANCE TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Binance uygulamasına ait hesap silme işlemlerinizi telefonunuzda yer alan mobil uygulama üzerinden de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Binance telefondan hesap silme linki olan https://www.binance.com( bağlantı aracılığı ile yukarıda belirttiğimiz adımları takip ederek kolaylıkla işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz