Hopi Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Hopi hesabınız var ama artık kullanmak istemiyorsanız ama hesap silme işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsanız, aradığınız tüm cevaplar yazımızda. Sizler için Hopi hesap silme işlemlerini adım adım derledik.

 

HOPİ HESABI SİLME ADIMLARI

  1. Hopi hesap silme işleminden önce uygulama hesabını kontrol ederek kullanım sağlayabileceğiniz bakiyenin olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  2. Hopi uygulamasında direkt olarak hesap silme işlemleri için kullanıcıların erişebileceği bir menü bulunmamaktadır.
  3. Bu durumda yapmanız gereken ilk şey info@hopi.com.tr e-posta adresine, Hopi uygulamasına kayıt olurken kullanımını tercih ettiğiniz kişisel e-posta adresiniz üzerinden hesap silme talebinizi iletmek olacaktır.
  4. Bu e-posta içerisinde, kişisel bilgileriniz ve Hopi uygulamasına ait üyelik bilgilerinizin de yer alması gerekmektedir.
  5. E-posta yolu ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi https://hopi.com.tr/information/iletisim-ve-islem-rehberi linkini tıklayarak, açılan sayfada yer alan WhatsApp iletişim kanalı yolunu tercih ederek, müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
  6. Hesap silme talebinizi bu iletişim kanalı aracılığı sayesinde de Hopi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.
  7. Hesap silme işleminizin tamamlandığına dair bilgilendirmenin tarafınıza iletilmesinden sonra, uygulamayı mevcut elektronik cihazınızdan kaldırabilirsiniz.
  8. Hesap silme işleminden sonra ilerleyen süreçte tekrar Hopi uygulamasını kullanmak istemeniz durumunda, silme işlemini gerçekleştirdiğini hesabınızı aktif edemezsiniz.
  9. Yeni bir hesap sahibi olmak için uygulamaya tekrar üye olmanız gerekecektir.

HOPİ TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Hopi hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirmek için Hopi uygulamasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri e-posta aracılığı ile gerçekleştireceksiniz bilgisayar ve tablet gibi cihazlarınızı kullanabilirsiniz. Hopi telefondan hesap silme linki https://hopi.com.tr/information/iletisim-ve-islem-rehberi bağlantısını, akıllı cep telefonlarınızdan ziyaret ederek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi Hopi WhatsApp hattı üzerinden de hesap silme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz