Papara Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Papara hesabınızı kullanmak istemiyor ve mevcut hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız, bu yazımız da ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri bulabilirsiniz. Hesap silme işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmenizi sağlayacak adımları hemen okumaya başlayın.

 

PAPARA HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Papara hesap silme işlemlerini gerçekleştirmeden önce mevcut bakiyenizi farklı bir hesaba aktarabilir ya da harcayabilirsiniz.
 2. Papara hesabınızda bakiye bulunması durumda, hesap silme işlemleriniz gerçekleştirilemez.
 3. Papara uygulaması, finansal bir uygulama olduğu için hesap silme işlemleri oldukça büyük bir ciddiyet ile yönetilmektedir.
 4. Papara hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanım sağladığınız mobil uygulama ya da resmi internet sitesi üzerinden herhangi bir işlem yapılamamaktadır.
 5. Bu uygulama ile kullanıcıların tüm hesap işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
 6. Papara uygulamasının sahip olduğu müşteri temsilcileri, tüm kullanıcıların kaliteli bir hizmet alabilmesi adına yedi yirmi dört hizmet vermektedir.
 7. Papara hesap kapatma işlemleriniz için https://www.papara.com/ resmi internet sitesinin en alt kısmında yer alan müşteri hizmetleri numarasını arayınız.
 8. Müşteri hizmetleri yetkililerine, hesap kapatma talebinizi iletiniz.
 9. Bu talep üzerine müşteri hizmetleri yetkilisi size, hesabınızı neden kapatmak istediğinizi soracaktır.
 10. Net bir şekilde bu soruya cevap verdikten sonra müşteri hizmetleri yetkilisi bazı kişisel bilgilerinizi ve üyelik bilgilerinizi sizden talep edecektir.
 11. Bu aşamada vermiş olduğunuz bilgililerin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat ediniz.
 12. Müşteri hizmetleri temsilcisine iletmiş olduğunuz hesap silme talebi ve kişisel bilgileriniz ile en kısa sürede hesap silme işlemleriniz tamamlanacaktır.

PAPARA TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Papara hesap silme işlemi için yalnızca müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak, gerçekleştirmek istediğiniz işlemleriniz talepte bulunabilirsiniz. Papara telefondan hesap silme linki https://www.papara.com/ bağlantısını ziyaret edebilir ve müşteri hizmetleri numarasına erişim sağlayarak, hesap silme işlemlerinizi cep telefonlarınızdan da yapabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz