Bitay Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Bu yazımızda sizler için Bitay hesap silme işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için izlemeniz gereken adımları maddeler halinde hazırladık. Oldukça pratik bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bu adımlar ile kısa bir sürede hesap silme işleminizi tamamlayabileceksiniz.

BİTAY HESAP SİLME ADIMLARI

 1. Bitay hesap kapatma işlemleriniz için öncelikle aktif üyelik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde hatırlamanız gerekmektedir.
 2. Sonrasında https://www.bitay.com.tr/talep-gonder bağlantıyı tıklayınız.
 3. Tıkladığınız bu bağlantı ile hesap silme işlemlerinin gerçekleştirileceği sayfaya yönlendirileceksiniz.
 4. Bu sayfada, hesap silme işleminiz için sizden talep oluşturmanız istenecektir.
 5. Diğer platformlarda yer alan, direkt hesap kapat sekmesi bu sayfada bulunmamaktadır.
 6. Direkt işlem yapamayacağınız bu sayfada, doğru şekilde talep oluşturmanız neticesinde hesap silme işleminiz gerçekleştirilecektedir.
 7. Öncelikle talep konusu sekmesi altında yer alan seçeneklerden ‘kullanıcı hesabı yardımı’ seçeneğini seçiniz.
 8. Ardından, alt sırada yer alan talep tipi sekmesinden ‘hesabımı kapatmak istiyorum’ seçeneğini seçiniz.
 9. Alt kısımda yer alan e-posta alanına, üyelik işlemleri sırasında bildirdiğini e-mail adresinizi yazınız.
 10. Mesaj bölümüne ise; ‘hesabımı kapatmak istiyorum’ ibaresi ile birlikte güncel ve üyelik işlemlerinde kullanım sağladığınız e-posta adresinizi, kayıtlı cep telefonu numaranızı ve T.C kimlik numaranızı yazınız.
 11. Tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzu kontrol ettikten sonra alt kısımda yer alan ‘talebimi gönder’ butonuna basınız.
 12. Bu işlem ile hesap silme talebiniz alınmış olacaktır.
 13. Talebiniz doğrultusunda yapılan incelemeler ile hesabınızda herhangi bir engel bulunmaması durumunda yaklaşık olarak 24 saat gibi bir süre içerisinde silinmiş olacaktır.

BİTAY TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Bilgisayarınız aracılığı ile gerçekleştirebileceğiniz hesap silme işlemlerinizi, kullanım sağladığınız akıllı telefonlarınız ile de gerçekleştirebilirsiniz. Bitay telefondan hesap silme linki olarak kullanım sağlayabileceğiniz https://www.bitay.com.tr/talep-gonder bağlantısı üzerinden, yukarıdaki adımları izleyerek, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz