Armut Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Armut hesap silme işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı olmak için hazırladığımız bu yazımızda, yapmanız gereken tüm işlemleri maddeler halinde kaleme aldık. Sırası ile tüm adımları takip ederek hesap silme işleminizi dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Armut Telefondan Hesap Silme Adımları

  1. Yapılması gereken ilk işlem www.armut.com adresine girilmektir.
  2. www.armut.com adresine giriş yaptıktan sonra sahip olduğunuz kullanıcı adı ya da e-posta adresiniz ve parolanızı ilgili alana yazmak olacaktır.
  3. Aktif üyeliğinize ait bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde yazdıktan sonra ilk kontrol etmeniz gereken bakiye bilgileriniz olmalıdır.
  4. Bakiyeniz eksi durumuna düşmüş ise, hesap silme işlemini gerçekleştirmeden önce para transferi yaparak, bakiyenizi sıfırlamanız gerekmektedir.
  5. Sahip olduğunuz bakiye artı durumunda ise, armut destek personelleri ile iletişime geçerek, hesap silme işlemini gerçekleştireceğinizi ve bu duruma istinaden artı bakiyenizin banka hesabınıza aktarılmasını istemelisiniz.
  6. Tarafınıza bildirilen iş günü süresi boyunca hesap silme işlemini gerçekleştirmemeniz gerekmektedir.
  7. Paranın hesabınıza yatması ile profil ayarları bölümünde yer alan ‘hesabı kapat’ seçeneği ile dakikalar içerisinde kalıcı olarak hesap silme işleminiz gerçekleştirilir.
  8. Bakiyenizin nötr olması durumunda direkt olarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  9. Site üzerinden bu işlemleri bakiyenizin sıfır olması halinde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  10. Bakiyenizin bulunması durumunda destek@armut aracılığı ile hem bakiyenizin tarafınıza iletilmesini hem de hesap kapatma işlemlerinizin gerçekleşmesini talep edebilirsiniz.

Armut Telefondan Hesap Silme Linki 2022

Armut hesabınızı telefonunuzdan web sitesine girerek rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde mail yolu ile gerçekleştirmeniz gereken hesap silme işlemlerinizi de rahatlıkla telefonunuz aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Armut telefondan hesap silme linki, www.armut.com şeklindedir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz