Seç Market Franchise Bedeli ve Bayilik Alma Şartları! 2023’de bayilik veriyor mu?

İnsanların yiyecek ve içecek temin etmelerine imkan sağlayan marketler girişimciler için yüksek karlı iş fikirlerinden birisidir. Her zaman ihtiyaç duyulan ürünlerin satıldığı marketler girişimci bireylere büyük fırsatlar sunuyor. Kar marjlarının market sektöründe yüksek olması da bu alana olan ilgiyi artırmış durumda. Market kurmak isteyenler için çalışabilecekleri karlı bir bayilik sistemini tanıtmak istiyoruz. Seç Market bayilik fırsatı ile siz de kendi marketinizin sahibi olabilir ve bu sektörden kazanç sağlayabilirsiniz.

Bizim Toptan Satış Mağazaları tarafından kurulan Seç Marketleri ülkemizin bir çok noktasında faaliyet göstermektedir. Marketlerdeki ürünlerin tamamı Bizim Toptan tarafından tedarik edilmekte ve tüm bayilere satınalma konusunda büyük avantajlar sağlanmaktadır. Seç Marketleri ile indirimli satış mağazası kurma imkanına sahip olacaksınız. Firma kazan – kazan düşüncesi ile faaliyetlerini artırarak Türkiye genelinde yaygın bir satış ağı kurmayı hedefliyor. Siz de Seç Market bayilik alarak kendi mağazanızı kurabilirsiniz.

Seç Market Bayilik Şartları

seç market bayilik şartları

  • Market sektörüne girmeye karar vermiş istekli, çalışkan, ekip yönetiminde başarılı liderlik özellikleri olan ve ticari sicili temiz olan kişiler ile çalışmayı düşünüyoruz.
  • Bayilerimiz Seç Market portalı üzerinden istedikleri ürünleri sipariş edebilmektedir. Sipariş edilen ürünler bayilerimizin marketlerine güvenli olarak sevk edilmektedir. Sevkiyat için bayilerden ücret alınmaz, ücretsizdir.
  • Mağazanızda sigara satma imkanınız vardır. Geçerli TAPDK  belgesi olan bayiler sigara satışı yapabilirler.
  • Siparişlerin ödemeleri kredi kartı, havale veya  Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda nakit olarak yapılabilir.
  • Bayilik almak isteyen kişiler 150 m2 – 200 m2 satış alanı olan, yaya trafiğinin yoğun olduğu giriş katı konumlarda yer bulmalıdır.
  • Mağaza için kullanılacak afiş ve insert basım işlemleri için herhangi bir ücret ödenmez.
  • Kurulacak mağazada ürün yerleşim desteği verilir. Reklam ve afişler firmamız tarafından karşılanır.
  • Seç Market bayilik sistemine giriş için herhangi bir ek bedel ödenmez. Reklam katkı payı, isim hakkı ücreti almamaktayız.

Seç Market Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

seç market bayilik başvurusu

Market kurmak isteyenler için bu fırsat kaçmaz. Seç Market bayiliği alarak Bizim Toptan Satış firmasının desteğini arkanıza almış olacaksınız. Firmanın bayilik ücreti talep etmemesi ve sadece ürünlere yatırım yaparak market açma imkanına sahip olmanız çok ciddi bir avantaj. Seç Market’e bayilik başvurunuzu yapmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Seç Market Bayilik Formu: https://secmarket.com.tr/bayilik

Market işletmeciliğin püf noktaları! Bakkal açmak için gerekli belgeler, evraklar, ürün listesi

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz