Mochka Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Mochka global nitelikli markadır. Marka standartlarını yakalayabileceğini düşünen kişilere bayilik vermektedir. Bayilik verilerek firmaların kendi işlerinin sahibi olması için bir şans tanınır.

Firma 2013 senesinden bu yana faaliyet göstermeye devam etmektedir. Takı sektöründe pek çok ilkin temsilcisi olmayı başarmıştır. Üstün hizmet kalitesi sunar ve yılların tecrübesine sahiptir.

Mochka bayiliği alan kişiler bir yandan bu senelerin tecrübesinden faydalanmaya hak kazanmış olurlar. Sizlerle iş birliği yapan marka sayesinde her iki taraf da kazançlı çıkar.

Mochka Bayilik Şartları Nelerdir?

Mochka bayiliği şartları tamamlandıktan sonra kişiler bayi olmak için hazır hale gelirler. Yerine getirilmesi gereken şartlar arasında şunlar yer almaktadır:

  • Kişilerin firma tarafından verilen eğitim desteğini alması gerekir. Buna uzman ve personel desteği adı verilir.
  • Başvuru formu eksiksiz doldurulmalıdır.
  • Mağaza konumu uygun yerde olmalıdır.
  • Yatırım planlaması önceden yapılmalı ve bu planlama mantığa, gerçeğe uygun olmalıdır.

Kişiler bayi olmaya hak kazandığı zaman risklerini ciddi oranda azaltmış olacaktır. Başarı şansı yüksek olacak bu adaylar, iyi kazanca sahip olurlar. aAyrıca maliyet avantajı da vardır.

Mochka nın sahip olduğu tecrübe sayesinde kişilerin masrafları ciddi oranda azalır. Reklam ve tanıtım gibi konularda kişilerin harcama yapmasına gerek kalmaz. Ana firma bunları çoktan yapıyor. Bayiler de bu harcamalardan ve emeklerden kurtulmuş oluyor.

Ayrıca firma ortak stok yönetim modeli sunar. Bu modele müşteri ilişkileri yönetimi adı da verilir. Merkezde yer alan stok görünebilirler. Bu da ürün satışının rahat gerçekleştirilmesi anlamına gelir.

Son olarak kişiler yüksek kar marjına sahip olurlar. Müşteri sadakati ve marka tanınırlığı da yüksektir.

2022 Mochka Franchise Bedeli Ne Kadar?

150 bin TL ile maksimum 300 bin TL ye kadar çıkan bir yatırım bütçesinden söz edilmektedir. Firma kardan par almıyor ve bayilerine ortalama yüzde 200 oranında pay sunuyor. Her geçen sene biraz daha büyümeye devam ediyor.

Takı, mücevher ve aksesuar sektöründe en beğenilenler arasında yer alıyor. Türkiye’de kurulan marka, aynı zamanda bayi olmak isteyen kişilere proje eğitimi de sağlıyor. Bu şekilde bayilerin başarı şansı ve kazancı da otomatik olarak artıyor. Pazarlama eğitimi, personel eğitimi de bu eğitimler arsında yer alıyor.

Mochka Bayiliği Nasıl Alınır?

Mochka bayiliği almak için kişilerin Mochka resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra buradan bayi seçeneğine tıklaması gerekiyor. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra karşınıza çıkan başvuru formunu doldurmalısınız.

Formda sizden temel bilgilerinizi doldurmanız istenecek. Bunları doldurduktan sonra hemen başvur butonuna basmanız yeterlidir.

Formun doldurulması sırasında bilgilerin eksiksiz ve yanlış olmadığından emin olmak gerekir. Bunun dışında formu senenin her zamanında doldurabileceğinizi unutmayın. Yani belli bir zaman sınırlaması getirilmemiştir.

Mochka Kaç Tane Bayisi Var?

Mochka bayi sayısı 2019 senesi için 150 ye kadar çıkmayı başarmıştır. Geçtiğimiz senelerde yine bayilikler verilmeye devam edilmiştir. Bayi sayısı her geçen gün artırılmaktadır.

Siz de kendi yerinizi alabilirsiniz. Takı sektöründe öncü bir firmanın bayisi olarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Hem de ana firmanın senelerin tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Bunun karşılığında markaya kardan pay vermeniz bile istenmiyor.

Mochka Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Mochka müşteri hizmetleri telefon numarası için kişilerin telefonlarından 0312 446 16 62 numarasını araması gerekir. Burayla iletişime geçerek bayilik hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz