Çiğköfteci Sait Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2023’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Çiğ köfte sektörü kar marjlarının tatminkar olduğu bir sektör. Hazır müşterisi olan ve çokça talep gören bir gıda ürünü olan çiğ köfte insanların ucuz fiyata kaliteli doymasını sağlıyor. En az 10 yıldır büyüyerek devam eden çiğ köfteci sektörüne girmeye karar verdiyseniz arkanızda güçlü ve kaliteli bir bayi olması gerekiyor. Piyasada birbirinden farklı onlarca zincir çiğ köfte firması bulunmakta. O firmalardan biri de Çiğköfteci Sait… Kendine has lezzeti ile müşterilerini hep mutlu etmeyi başaran Çiğköfteci Sait bayilikler veriyor. Firmadan bayilik alarak Çiğköfteci Sait markasının ekmeğini yiyeceğinizden emin olabilirsiniz. Makalemizin içerisinde Çiğköfteci Sait bayilik başvurusu yapmak için ne yapılmalıdır anlatıyoruz. Yazımızdaki bilgileri kullanarak firmaya bayi olma başvurunuzu gönderebilirsiniz.

%100 helal ürün ürettiğini belirten Çiğköfteci Sait dini değerlere uygun bir şekilde üretim yapmaktadır. Katkısız, etsiz çiğ köftesi için tamamen sağlıklı ürünler kullanan Çiğköfteci Sait ürünlerini “A Kalite” olarak lanse ediyor.

Çiğköfteci Sait Bayilik Şartları ve Özellikleri

çiğköfteci sait bayilik şartları

  • Çiğköfteci Sait markamız ile beraber çalışmak isteyen girişimci ve işinin başında durabilecek bayi adaylarımızın başvurularını beklemekteyiz.
  • Bayimiz olan kişilere firmamız olarak en kaliteli, en taze ürünlerimizi göndermeyi amaçlıyoruz. Ürünleriniz sizin sipariş vermeniz halinde şubenizin kapısına kadar güvenli ve sağlıklı olarak getirilecektir.
  • Çiğ köfte sektöründe hep beraber kazanalım diye franchise – isim hakkı bedeli talep etmiyoruz.
  • Herhangi bir ek ücret, kapora, teminat, cirodan kar payı talep etmemekteyiz. Sattığınız ürünlerden elde ettiğiniz ciro tamamen size aittir.
  • Bayi adaylarımız kendilerine uygun bir dükkan bulmalıdır. Bu dükkanın sizin bol bol satış yapabilmeniz için yoğun yaya trafiğinin olduğu bir konumda olmasını önermekteyiz.
  • Dükkanınızda tadilat işlemi gerekiyorsa bunları da sizin yapmanız gerekmektedir.
  • Dükkanda kullanılacak logo ve tabelalar için websitemizdeki dosyaları indirmelisiniz. Bu logo ve tabela örnektir. Buradaki konsepte bağlı olarak logonuzu ve tabelanızı yaptırıp dükkanınıza montajını yapmalısınız.

Çiğköfteci Sait Bayilik Başvurusu

çiğköfteci sait bayilik

Uzun yıllardır varolan sektör tecrübesi ile bu alanda değerlendirilebilecek en iyi seçeneklerden birisi Çiğköfteci Sait markasıdır. Bayileri için cirodan pay almaması ve franchise – isim hakkı bedeli, katılım bedeli vs. gibi ek ücretler talep etmemesi de çok büyük bir avantaj. Bunu değerlendirmek isteyen, bayi olmak isteyen kişiler aşağıdaki link üzerinden başvurularını yapabilirler ve işin startını verebilirler…

FİRMA İLETİŞİM
Malkoçoğlu Mah, Eski Edirne Asfaltı No: 889-891 SULTANGAZİ, İSTANBUL, TÜRKİYE
TEL : 0 555 324 84 23
E-POSTA : info@cigkoftecisait.com

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz