Hosta bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Et ve Tavuk döner sektöründe ismini pek çok kişinin bildiği HOSTA bayilikler veriyor. Kurulduğu günden itibaren döner sektöründe liderliğe oynayan firma bu başarısını yapmış olduğu yatırımlara borçludur. 1981 yılında gıda sektörüne giren HOSTA başta Ankara’daki şubeleri ile ünlenmiş olup İstanbul, İzmir, Tekirdağ, Diyarbakır ve Çorlu’daki şubeleri ile başarısını taçlandırmıştır. Gelecek yıllar içinde güçlü büyüme vizyonu ile yeni bayilikler vermeye çalışan firma yeni franchise ortaklarının başvurularını bekliyor. Yazımızdan Hosta bayilik başvurusu nasıl yapılır, Hosta’nın bayilik süreçleri ve bayi olmak isteyenlerdeki aradığı özellikleri öğrenebilirsiniz.

Hosta Bayilik Şartları ve Özellikleri

hosta bayilik şartları

  • Hosta markasını beraber büyütebileceğimiz, bu sektöre girmeye karar vermiş sermaye sahibi olan girişimci ve ticari ahlakı olan kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Hosta markasının desteğini arkanıza alarak kısa zaman içerisinde kaliteli iş yapan bir şubeye sahip olacaksınız.
  • Siz bayilerimize en kaliteli ürünlerimizi göndereceğimizi ve ürün tedarikinde sorun yaşamayacağınızı bildirmek isteriz.
  • Açacağınız şube için size yardımcı oluruz. Sektördeki tecrübelerimize dayanarak sizin için en iyi lokasyonu seçeriz ve sizin fikirlerinizle birlikte harekete geçeriz.
  • Lokasyonun fizibilite çalışmalarını yaparız ve şubenin projelendirmesini yaparız.
  • Projeye uygun olarak mimari dekorasyon işlemleri yapılır ve şube Hosta standartlarına kavuşur.
  • Pazarlama, depolama ve sevkiyat konularında size destek veririz.
  • Personel eğitimi ile çalışanlarınıza sektör hakkında tecrübelerimizi aktarırız.
  • Yapmış olduğunuz yatırımı amorti etmeniz için bölge koruması uygulanır, size yakın bir noktada başka şube açılışına izin verilmez.

Hosta Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

hosta bayilik

Yukarıda okuduğunuz gibi Hosta’nın bayilerine sunduğu avantajlar bu sektörde size büyük artılar katacaktır. Yukarıda sıralanan şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayıp Franchise başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hosta yetkilileri size en kısa sürede dönüş yapacak ve bayilik başvurusu hakkında bilgiler verecektir. Başvuru aşamasından sonra seçmiş olduğunuz lokasyonda firma görevlileri fizibilite çalışması yapar ve size bilgiler verir. Lokasyonun uygun olması durumunda franchise sözleşmesi hazırlanır ve projenin fiyatlandırılması yapılır.

Ardından mimari işlemler başlatılır ve şubenizin dekorasyon aşamasına geçilir. Kısa zaman içerisinde şubeniz oluşturulunca, şubede çalışacak personellerin eğitimi Hosta tarafından verilir ve akabinde şube açılışı gerçekleşir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz