Sokak Kahvecisi bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Franchise alarak kahveci şubesi açmak isteyenlere tanıtacağımız bir diğer firma Sokak Kahvecisi’dir. İzmir, Ankara ve Manisa’daki şubeleri ile kahve severlere, lezzetli bir kahve deneyimi yaşatan Sokak Kahvecisi bayilik veriyor. Kurulmuş olan şubelerinde mutlu müşterileri ile beraber büyümeye devam eden firma, yeni franchise ortakları ile şube sayısını yükseltmeyi hedefliyor.

İlk şubesini İzmir’in Bayraklı ilçesinde açarak kahve sektörüne giren Sokak Kahvecisi kısa zaman içinde marka değerini yükseltmeyi başarmıştır. Müşterilerine arkadaşları ile oturup, hoş bir sohbet etme imkanı sağlamak şirketin ilk amaçlarından biridir. Hazırladıkları zengin kahve menüsü ile hoş bir kahve deneyimi sunulan Sokak Kahvecisi kendine has konsepti, dekorasyonu ile şık bir şubeye sahip olmanıza imkan sağlıyor. Firmanın franchise verme süreci Türkiye genelinde devam ediyor. Yaşadığınız yerde Sokak Kahvecisi olsun istiyorsanız firmadan bayilik almayı talep edebilirsiniz.

Sokak Kahvecisi Bayilik Şartları ve Özellikleri

Sokak Kahvecisi bayilik şartları

  • Sokak Kahvecisi markası ile kazançlı bir iş ortaklığı yapmak isteyen, bir kahveci şubesi yönetmeye talip çalışkan ve girişimci kişilerin bayilik taleplerini bekliyoruz.
  • Bayimiz olan kişilere en özel ürünlerimizi güvenli olarak gönderiyoruz. Kahve sektöründe ihtiyacınız olacak olan ürünler şirketimiz tarafından şube kapınıza kadar teslim edilir.
  • Şube dekorasyonu ve tadilatı Sokak Kahvecisi standartlarında olacaktır. Sizin için hazırladığımız konsept ile müşterilerinize hoş vakitler geçireceği bir ortam sunma imkanına sahip olacaksınız.
  • Bayilik ile açılacak olan şubenin konumu aday tarafından bizlere bildirilecektir. Bayi adayının çalışmak istediği bölge bizim tarafımızdan analiz edilecek ve projelendirilecektir.
  • Şubenin açılacağı lokasyon yaya ve araç trafiği bakımından zengin olmalıdır. Genç nüfusun sıklıkla ziyaret ettiği çarşı, cadde, AVM, sinema salonu gibi yapılara yakın yerlerde dükkan kiralayabilirsiniz.
  • Kurulacak olan şubenin yapım maliyeti şubenin büyüklüğüne ve çalışılacak lokasyona bağlı olarak değişebilir. Net bayilik fiyatı yatırımcı adayına detaylı görüşmeler sonrasında bildirilecektir.

Sokak Kahvecisi Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Sokak Kahvecisi bayilik başvurusu

Alanında tanınmış bir markanın isim haklarını satın alarak kahve sektörüne avantajlı bir şekilde girebilirsiniz. Sokak Kahvecisi markası bunu size sağlayabilir. Zengin kahve menüsü ve konsepti ile çalışılabilecek ideal bir kahve firması. Bunu değerlendirmek isteyen kişiler iletişim adresleri ile firmaya bayilik talebinde bulunabilirler.

Firma İletişim
Adres: 129/11 Sokak No:30 Bornova – İzmir
TEL: 0(232) 375 0 333
e-Mail: info@sokakkahvecisi.com.tr

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz