Kırmızı Döner bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? İsim hakkı nasıl alınır?

2006 yılında “Her Şey Hayal Etmekle Başlar” sloganı ile döner sektörüne giren Kırmızı Döner İskenderun merkezli bir firmadır. Et ve tavuk döner üretimi yapan firma %100 hijyenli olarak üretim yapmaktadır. Döner sektöründe modern üretim yöntemlerini kullanan firma bu alanda sektörün yenilikçi firmalarından birisidir. Son yıllarda döner bayiliği vermeye de başlayan Kırmızı Döner bu yöntem ile ülkemizin bir çok bölgesinde şubeye sahip olmayı amaçlıyor. Bizde buradan hareketle Kırmızı Döner bayilik başvurusu yapmak isteyenlere bu süreç hakkında bilgiler veren bir yazı yazmak istedik.

Düşük bütçesi olan ve döner sektörüne girmeye karar verenlere hitap eden Kırmızı Döner et dönerin yanında tavuk döner seçeneği de sunarak büyük bir avantaj sağlıyor. Alım gücü düşük olan bölgelerde tavuk döner satışlarının daha yüksek olması yatırımcının bu işe yapmış olduğu yatırımı kısa zamanda amorti etmesine neden oluyor.

Kırmızı Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

kırmızı döner bayilik şartları

– Döner sektörüne gereken ilgiyi gösterebilcek, şubesinin başında durabilecek girişimci adaylar ile çalışmak istiyoruz.
– Sektöre gereken yatırımı yapabilecek bütçesi olan kişileri arıyoruz.
– Bayi programımıza katılan yatırımcılarımızı eğitimden geçiriyoruz, onlara sektör hakkında gerekli bilgileri aktarıyoruz.
– Bayilerimiz satış miktarlarını telefondan, tabletten ve bilgisayardan takip edebilir, satış miktarlarını her zaman öğrenebilir.
– Bayilerimize en kaliteli ürünlerimizi tedarik ediyoruz.
– Bayilerimize eğitim, lojistik, satın alma, reklam, pazarlama vb. gibi alanlarda her türlü destek verilmektedir.
– Yatırımcı adaylarımız ile şubenin açılacağı konumu beraber belirliyoruz. Lokasyon üzerinde fizibilite çalışmaları yaparken şubenin yakınlarında okul, dersane, sinema salonunun olmasına önem gösteriyoruz.
– Açılacak olan şube cadde üzerinde en az 150 m2, AVM içerisinde en az 60 m2 olmalıdır.
– Şube kurulumu için çıkacak bedel şubenin metrekaresine bağlı olarak değişecektir. Şubelerimizin yapımında m2 birim fiyatı uygulanmaktadır.

Kırmızı Döner Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

kırmızı döner bayilik

Yukarıdaki şartlara ve özelliklere baktığımızda Kırmızı Döner’in pek zorlayıcı bir şartı olmadığını görüyoruz. Bayilerine sunduğu eğitim, lojistik, pazarlama gibi desteklerle de sektöre yeni girecek bir işletmeciye kaliteli destek verdiklerini söyleyebiliriz. Bu şartlar altında bayilik başvurunuzu yapmak için hemen aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile temas kurabilirsiniz.

Kırmızı Döner Bayilik Yetkilisi Alper ARABOĞA – TEL: 0532 173 99 49

Yetkili ile görüşmenizde firmanın tüm detayları size aktarılacak ve bilgilendirileceksiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz