Tuğba Kuruyemiş Bayilik Nasıl Alınır? Şartları Neler? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar?

Seçkin mağazalarında bini aşan ürün yelpazesi ile sektöründe öncü Tuğba Kuruyemiş 1980 yılında Aydın’da kurulmuştur ve merkezi olarak hala Aydın ilini kullanmaktadır. Şubelerinde bulunan ürünlerinin çeşitliliği, 750’yi aşmaktadır. “Sıcak Sıcak Taptaze” sloganı ile ilerlemekte olan firma, “Burada Gülümseme Hizmet Eder” olarak belirlediği vizyonunu her bir şubesinde misyon edinmeyi başarmıştır. Tuğba Kuruyemiş’in ana ürünleri, kuruyemiş, el yapımı çikolata ve drajeler, kahve, lokum ve şekerleme, incir, baharat, özel tatlar ve kuru meyveler olarak sayılabilir. Ağını günden güne genişletebilmeyi hedefleyen kuruyemiş devi, kendi bünyesinden ve dışarıdan yatırımcılardan aldığı destekle Tuğba Kuruyemiş bayiliği vererek mağaza ağını büyütmüş ve büyütmeye devam etmeyi planlamıştır. Siz de başvurunuzu yaparak kuruyemiş sektöründeki kariyer fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Bayilik Şartları Nelerdir?

Tuğba bayiliği şartları, bayiliğin verilmesinin uygun olduğu her durum için şöyle listelenmiştir:

  • Bayiliğe sahip olmak isteyen kişi 400bin TL sermaye sahibi olmalıdır.
  • Mağazanın, şehrin ana yollarından birinde veya kalabalık yürüme rotalarının birinin üstünde olması gereklidir.
  • Mağazanın, en az 100m2 olması gereklidir.
  • Stant franchise bayiliği için, standın avmlerin giriş katında olması gereklidir.

2022 Tuğba Kuruyemiş Franchise Bedeli Ne Kadar?

Tuğba Kuruyemiş’in iki farklı franchise sistemi vardır. Bunlardan ilki, daha geniş nitelikte olan mağaza franchise sistemidir. Mağaza bayiliğine sahip olmak isteyenlerin 400.000TL sermayeye sahip olması beklenir. Diğer sistem olan stant sistemi ise AVM içlerinde, giriş katında bulunan stantlar ile oluşturulmuştur. Stant bayiliği bedelini öğrenmek için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tuğba Kuruyemiş Bayiliği Nasıl Alınır?

Tuğba Kuruyemiş bayiliği alabilmek için gerekli şartları tamamladığınızı düşünüyorsanız, firma ile resmi yollardan iletişime geçmelisiniz. Bunun için, https://www.tugbakuruyemis.com.tr/bizeulasin adresini kullanarak internet sitesine gidip formu doldurarak dileklerinizi iletebilirsiniz. Telefonla iletişim kurmak için 0850 644 09 09 numarasını tuşlayıp müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bu adresler aracılığıyla, stant franchise fırsatları hakkında da, mağaza franchise fırsatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Olumlu geri dönüş yapılması halinde, firma sizinle vermiş olduğunuz iletişim bilgileri aracılığıyla iletişim kuracaktır. Bu yüzden, başvuruyu takiben e-posta hesaplarınızı ve telefonunuza gelecek aramaları takip etmeniz gereklidir. Tuğba Kuruyemiş, bayilik vermesi halinde ürünlerinin yanında eğitim desteği, stant desteği, açılış programı destekleri gibi yönlerden işletme sahibine gerekli yardımları yapacaktır.

Tuğba Kuruyemiş ’in Kaç Tane Bayisi Var?

İstanbul Kadıköy’de yakın zamanda açılan şube ile Tuğba Kuruyemiş sayısı Türkiye genelinde 84’e ulaşmıştır. Şubeler hakkında daha fazla bilgiyi, firmanın internet sitesini ziyaret ederek edinebilirsiniz. https://www.tugbakuruyemis.com.tr/Magazalarimiz.aspx bu adrese giderek, yakınınızdaki şubeleri görebilirsiniz. Aynı zamanda, şubelerin konumunu harita üzerinden inceleyebileceğiniz gibi, şubelerin telefon numaralarına da bu site aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş  Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Tuğba Kuruyemiş  müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 644 09 09’dur. Dilek ve talepleriniz için veya bayilik hakkındaki sorularınız için aynı telefon numarasını kullanarak iletişim sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden, https://www.tugbakuruyemis.com.tr/bizeulasin bu adrese giderek, gerekli formu doldurarak da firmayla iletişim kurabilirsiniz. Ad-Soyad ve iletişim bilgilerinizin yanında, firmaya bu form sayesinde dosya da gönderebilirsiniz. Herhangi bir şubede yaşadığınız sorunları da gerekli şubeyi ve bulunduğu ili seçerek iletebilirsiniz. Kurumsal olarak iletişim kurabilmek için, firmanın genel merkezini kullanabilirsiniz. Firma genel merkezi şu adreste yer almaktadır: Kurtuluş Mahallesi, Menderes Bulvarı, 46/D, Efeler/AYDIN. Tuğba Kuruyemiş’ten tüm güncel haberleri almak için, sosyal medya hesaplarınızdan Tuğba Kuruyemiş resmi sayfalarını takip edebilirsiniz.

 

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz