Busuu Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Busuu hesabınızı silmenizi kolaylaştıracak işlemleri sizler için bu yazımızda derledik. Tüm işlemlerin adım adım anlatıldığı yazımız ile hesap silme işleminizi oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlayabileceksiniz.

BUSUU HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Busuu hesabınızı silmek için öncelikle https://www.busuu.com/tr/login adresine giriş yapınız.
 2. Üye olurken tercih ettiğiniz sosyal medya sekmesini ya da e-posta ve parolanızı yazarak giriş işlemini gerçekleştiriniz.
 3. E-posta adresiniz yerine cep telefonu numaranız ile üye olduysanız, alt kısımda yer alan ‘cep telefonu numaranı kullan’ seçeneğini seçerek giriş işleminizi tamamlayın.
 4. Kendi profil bilgileriniz ile hesap açma işlemini tamamladıktan sonra ‘ayarlar’ sekmesini tıklayınız.
 5. ‘Ayarlar’ sekmesini tıkladıktan sonra karşınıza farklı seçeneklerin olduğu bir menü açılacaktır.
 6. Bu menü içerisinden ‘hesabımı sil’ sekmesini tıklayınız.
 7. ‘Hesabımı sil’ sekmesine tıkladıktan sonra, hesap silme işleminiz başarılı şekilde tamamlanmış olacaktır.
 8. Busuu hesap silme işlemi, aboneliğiniz için gerçekleştirdiğiniz aylık ödemenin geçerlilik süresinin sona ermesi ile kapanacaktır.
 9. Busuu hesabınızı silmek için privacy@busuu.com e-posta adresine hesap bilgilerinizi ve hesap silme isteğinizi, kayıtlı olduğunuz mail adresiniz üzerinden yazabilirsiniz.
 10. Destek departmanı tarafından isteğiniz incelenerek, hesap silme işlemleriniz gerçekleştirilir.
 11. Daha sonrasında ücretsiz deneme sürümünü kullanım sağlayabilirsiniz.
 12. Busuu hesap silme işlemi kalıcı bir işlemdir. Bu nedenle tekrar hesap açmak isterseniz üyelik işlemlerini en baştan gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

BUSUU TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Busuu hesap silme işlemlerinizi bilgisayarlarınız üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonlarınızı kullanarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Busuu telefondan hesap silme linki https://www.busuu.com/tr/login şeklindedir. Telefonunuzdaki internet tarayıcılarından bu işlemleri gerçekleştirebileceğiniz gibi yine cep telefonlarınız üzerinde e-mail atarak, hesap silme talebinizi iletebilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz