Bumble Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Bumble hesap silme işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak tüm adımları sizler için derledik. Yazımızı okuduktan sonra oldukça kısa bir sürede Bumble hesap silme işleminizi başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

BUMBLE HESAP SİLME ADIMLARI

  1. Bumble hesabınızı silmek için öncelikle aktif üyeliğinizin olması ve bu üyeliğe ait bilgilerin doğru bir şekilde hatırlanması gerekmektedir.
  2. Bumble uygulamasına, Facebook ile kayıt olduysanız öncelikle Facebook ile giriş yapmanız gerekmektedir.
  3. İlk olarak https://bumble.com/get-started adresi üzerinden telefon numaranız ya da kayıt olduğunuz sosyal medyayı seçerek giriş işlemini gerçekleştiriniz.
  4. Profil kısmında yer alan sol üst bölümdeki ayarlar menüsü tıklayınız.
  5. Ayarlar menüsüne girdikten sonra ‘hesap sil’ seçeneğine tıklayınız.
  6. ‘Hesap sil’ butonuna bastıktan sonra işlemi onaylamanızı isteyen bir bildirim açılacaktır. İlgili işlem için onay verdikten sonra hesap silme işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  7. Hesap silme işlemi için izleyebileceğiniz bir başka yol ise; feedback@bumble.com e-posta adresine, hesap bilgilerinizin yer aldığı ve hesabınızı silmek istediğiniz ile ilgili bir mail atmaktadır.
  8. Bu mail ile destek departmanı hesap silme işleminiz için gerekli incelemeleri gerçekleştirir ve tarafınıza bilgi vererek, hesap silme işleminizi tamamlar.
  9. Bumble uygulamasına giriş yapmayı seçtiğiniz sosyal medya uygulamalarının ayarlar ve hesap ayarları kısmından, uygulamalar için verilen izinleri de kaldırabilirsiniz.
  10. Hesap silme işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi bu uygulamada hesabınızı istediğiniz süre zarfı içerisinde aynı işlemleri izleyerek dondurabilirsiniz.

BUMBLE TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Bumble hesap silme işlemini masa üstü ve diz üstü bilgisayarlarınızda yer alan internet tarayıcıları ile gerçekleştirebileceğiniz gibi bumble telefondan hesap silme linki https://bumble.com/get-started adresi ile akıllı telefonlarınızdan tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda telefonlarınızda yer alan mobil uygulama üzerinden de aynı işlemleri uygulayarak, hesap silme işleminizi tamamlayabilirsiniz

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz