Yenibosna ve çevresinde Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İşler Neler? İnternetten Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Yenibosna’da eve iş veren firmalar arasında şunlar yer alır:

 • Kınacılar
 • Telefon kılıfı üreticileri
 • Kuruyemişçiler
 • Sabuncular

 

Bu firmalar genellikle sizlerden paketleme hizmeti beklerler. Ürünlerini müşterilerine daha sağlıklı bir biçimde sunmak için bu hizmete gereksinim duyan firmalar için paketleme işi yapabilirsiniz. Bunu bir ek iş olarak görebileceğiniz gibi ailenizle birlikte çalışarak bu işten bol miktarda para kazanabilirsiniz.

 

Yenibosna’da Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Kına paketleme işi çeşitli kriterler karşılanarak yapılır. Bu kriterleri genellikle firmalar belirler. Ölçü bardakları kullanılarak kına paketlerindeki miktarlar netleştirilir. Bu sayede tüm paketler birbiriyle eş ölçülerde olur.

 

Kına paketlemek için gerekli malzemeler şu şekildedir:

 • Ambalaj paketi
 • Karton kutular
 • Yapıştırıcı
 • Koli bandı
 • Ölçü bardağı ya da kaşığı

Üstte adı geçen malzemeler sizlere firma tarafından sunulur. Bu işi yapmak için fazladan harcamalara girişmenize gerek yoktur. Kına paketleyerek bir ayda 2000 ₺ kazanabilirsiniz. Bu tutar özellikle öğrenci ve emekliler için çok faydalı olabilir. Evde yapılacak işler arasında masa başı işler de vardır.

 

Yenibosna’da İnternet Üzerinden İşler Yapılır?

El becerisinden ziyade zihnini kullanarak para kazanmak isteyen kişiler bilgisayarla alakalı işlere meyledebilir. Yenibosna’da yaşayıp bilgisayar başında iş yapmak isteyen kişiler şu işlere yönelebilir:

 • Metin yazarlığı
 • Öğretmenlik
 • Video içeriği üreticiliği

 

Üstteki mesleklerin her biri belli bir firmaya bağlı olarak yapılır. Evden çalışma alışkanlığının giderek yaygınlaşmasıyla birlikte sizler de bu mesleklerde bir kariyer inşa edebilirsiniz. Evde iş yaptıran firmalar sizlerle e-posta ya da telefon yoluyla temasa geçerler.

 

Yenibosna’da Evden Metin Yazarlığı Yapmak

Günümüzde pek çok kişi bilgi kaynağı olarak interneti kullanır. Yemek tariflerinden tutun da çeşitli hastalıklara dair pek çok şey hakkında detaylı bilgileri internetten bulabilirsiniz. Bunun farkında olan firmalar da metin yazarları vasıtasıyla içerikler üretirler.

 

Kaleminize ve klavye hızınıza güveniyorsanız eve iş veren firmalar için metinler yazabilirsiniz. Üst düzey bir Türkçe dil bilgisine sahip olan kişiler bu mesleği rahatlıkla yapabilirler. Bu işi yapan ajanslarla temasa geçerek metin yazarlığına başlayabilirsiniz.

Yenibosna’da Hafıza Kartı Paketleyerek Para Kazanmak

Teknolojik cihazların büyük bir kısmı hafıza kartıyla çalışır. Durum böyle olunca pek çok firma hafıza kartı üretir ve satar. Paketlenmesi gereken bu hafıza kartlarını sizler ev ortamında ambalajlarına yerleştirebilirsiniz.

 

Hassas bir iş olarak kabul edilen hafıza kartı paketleme işi için titizlikle çalışmak gerekir. Kartların çizilmesi müşteri memnuniyetini düşürebilir. Firmalar böylesi durumlara pek sıcak bakmaz ve işinizi yaparken bu nedenden dolayı dikkatli olmanızı talep eder.

 

Belli sayıda hafıza kartını satışı hazır hale getirerek para kazanabilirsiniz. Evde iş imkanı arayan kişiler çeşitli firmalarla anlaşarak bu işe başlayabilir. Firmalar gün aşırı sizleri ziyaret ederek paketleri sizden alırlar.

Mesaj Sayısı(8)

 1. MERVE SARI
 2. Nilüfer GELGEÇ Söylemez
 3. Sümeyye
  • Sibel sahan
 4. Büşra
 5. Ino
 6. Zülfiye Yurdakul
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz