İyzico Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Farklı nedenlerden dolayı artık iyzico hesabınızı kullanmak istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda hesap silme işleminizi gerçekleştirmeniz için izlemeniz gereken adımları sizler için araştırdık. Yazımızı okuyarak sizde kullanım sağlamadığınız hesabınızı silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

İYZİCO HESABI SİLME ADIMLARI

 1. iyzico hesap silme işlemlerinize başlamadan önce bakiye bilgilerinizi kontrol ediniz.
 2. iyzico platformu, diğer platformlarda olduğu gibi resmi internet sitesi üzerinden hesap silme işleminizi gerçekleştirebileceğiniz bir menü sunmamaktadır.
 3. Bu nedenle hesap silme işlemlerini gerçekleştirmek için farklı iki yol izleyebilirsiniz.
 4. Hesap silme işlemi için izleyeceğimiz ilk yöntem için öncelikle https://merchant.iyzipay.com/auth/login bağlantı linkini tıklayınız.
 5. iyzico giriş sayfasına yönlendirecek bağlantıyı tıkladıktan sonra karşınıza açılan ekranda, üye olurken kullanımını tercih ettiğiniz e-posta adresinizi ve parolanızı belirtilen alana giriniz.
 6. Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra ‘giriş yap’ butonuna basınız.
 7. Üye girişini tamamladıktan sonra site içerisinde yer alan ‘canlı destek’ butonuna basınız.
 8. Canlı destek departmanına hesap silme işlem talebinizi yazınız.
 9. Böylelikle canlı destek departmanı sizin talebinizi işleme alacak ve yaklaşık kırk sekiz saat içerisinde hesap silme işleminiz gerçekleştirilecektir.
 10. Hesap silme işlemi için tercih edebileceğiniz bir başka yok ise; ilgili platformun destek departmanına e-posta göndermektir.
 11. iyzico sitesine üye olurken kullanım sağladığınız kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden, destek@iyzico.com e-posta adresine hesap silme işlemi ile ilgili talebinizi yazarak, gönderim sağlayınız.
 12. E-posta yolu ile hesap silme talebiniz de yaklaşık olarak kırk sekiz saat içerisinde tamamlanacaktır.

İYZİCO TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

iyzico hesap silme işlemlerinizi tercih edeceğiniz yöntem ile oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, iyzico telefondan hesap silme linki  https://merchant.iyzipay.com/auth/login bağlantısınız ziyaret ederek, telefonunuz üzerinden de tüm bu işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz