Kargo ile Eve İş Veren Yollayan Firmalar 2023

Kargo aracılığı ile eve iş gönderen firmalar sayesinde evinizden çıkmanıza bile gerek kalmadan asgari ücretin üzerinde aylık gelir elde edebileceksiniz. Evde iş fikirleri arasında en kazançlı olan fikirlerden bir tanesi olan kargo ile eve iş gönderme, hem çalışanların hem de iş verenlerin kazançlı çıkmalarını sağlıyor. Özellikle fason firmalar iş yaparken paketleme gibi iş kollarına yetişmekte zorlanıyorlar. Bu nedenle yeni eleman istihdam etmek yerine ev hanımlarına iş veriyorlar. Evde çalışmak isteyen kişilerin bu işleri günlük olarak yapmaları gerekiyor. Ayrıca teslim zamanının geciktirilmemesi, firmaların istemiş oldukları kalitede iş çıkarmak da diğer önemli etkenlerden bir tanesidir.

Firmalar Hangi İşleri Kargo ile Evlere Yolluyor?

Firmaların evlere yollamış olduğu iş kolları hangi firmanın iş yolladığına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Firmalar ip temizleme, paketleme, düğme dikme, yıkama ve buna benzer farklı iş kollarında ev hanımlarında destek alıyorlar. Özellikle boncuk atölyeleri, küçük işletmeler ve tekstil fabrikaları bu tarz işleri yapan şirketler evlerde istihdam sağlıyorlar. Nikah şekeri ve paketleme işleri bu işler arasında en çok talep görenler arasında yer alıyor. İşlerden kazanılan para miktarı iş hacmine ve iş türüne göre değişiklik gösteriyor.

Kargo ile Eve İş Yollayan Firmaların Listesi

Kargo ile evlere iş yollayan firmalar Türkiye’nin 4 bir yanında faaliyet göstermektedirler. Telefon yolu ile bu firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz firmaların kendi internet adreslerinde yayımlamış oldukları iş ilanları sekmesinden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İkamet adresiniz ile firma arasında bulunan uzaklığa göre yapmanız gereken işler size ek bir ücret talep edilmeden teslim edilecektir. Çalışanlar firmanın talep etmiş olduğu teslim süresine göre işleri bitirdikten sonra kargoyu yeni işleri teslim etmelidirler. Firma seçimi yaparken mutlaka güvenilir firmalar arasından tercih yapmak gerekiyor.

Kargo ile Eve İş İmkanı Veren Yerlerin Telefon Numaraları

Kargo ile evlere iş yollayan firmaların telefon numaralarını ararken herhangi bir dolandırıcılığa kurban gitmediğinizden emin olmanız gerekir. Evde iş verdiğini iddaa ederek başvuru yapan kişilerden kişisel bilgileri isteyen dolandırıcıların sayısı epey fazladır. Bu dolandırıcılar insanlardan TC kimlik no, kredi kartı bilgisi ve şifre benzeri bilgilerin verilmesini istiyorlar. Bu kişiler ile kesinlikle bilgi paylaşımı yapılmamalıdır. Dolandırıcıların kullandıkları yöntem, kişilere çok fazla para verdiğini iddia etmektir. Bu sayede insanların dikkatini çekmeyi başararak, insanları dolandırıyorlar.

Kargo ile Eve İş İmkanı Veren Firmalara Güvenilir Şekilde Nasıl Ulaşılır?

Kargo ile evlere iş yollayan firmalara ulaşmak için genellikle sosyal medya aracı kullanılmaktadır. Facebook ve Instagram platformları bu tarz ilanların sıkça yayımlandığı yerlerdendir. Bu platformların arama kısmına evde iş fason firma gibi arama kelimeleri girdiğiniz zaman karşınıza aradığınız ilanlar çıkacaktır. Bunun dışında el broşürleri de firmalara ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ülke genelinde evlere iş veren firmalar olduğu söylenebilir. Bu firmalara ulaşmak için kendi internet adreslerine de bakabilirsiniz. Özellikle Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmaların bir çoğu ev hanımlarına istihdam sağlıyorlar.

evdeki eşyaları satın

Kargo ile Eve İş İmkanı İş Türleri Nelerdir?

Kargo ile evlere iş türleri başında ütü işleri yıkama işleri geliyor. Buna ek olarak evde iplik ayırma işi de son zamanların gözde işlerinden bir tanesi. Evde iş arayan kişilere özel bu kollar, firmaların da çok işine geliyor. Özellikle yün kumaşın kullanıldığı kıyafetlerde dikim sonucunda kenarlarda ip kalıyor. Ürünlerin bu şekilde satışa çıkarılması mümkün olmuyor.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz