JAVSU damacana su bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar?

İş kurmak için yeterli sermayeniz yok mu? Siz de başarısız olmaktan mı korkuyorsunuz? O zaman tek yapmanız gereken bayilik almak! Bayilik alma sayesinde, az bir sermayeyle birçok başarıya imza atmanız mümkün. Bayilik veren bazı şartlar belirler. Bayilik alan ise, kurulu düzenin devam etmesini sağlar.

Amaç bayilik verenin iş hacmini yani marka ya da hizmetini diğer bölgelerde de faaliyete sunması, bayilik alanın ise hazır düzen dahilinde az sermaye düşük başarısızlıkla iş hayatına atılmasıdır. Bu sistem genelde hazır gıdalar, eğitim, kozmetik, kişisel bakım, fast food, giyim ve yemek zincirleri sektörlerinde yaygındır.

Bu yüzden bir markayı birden fazla il ve ilçede görürüz. Amacınız bu sektörde yer almak ise, üretim ve kalite belgelerine sahip Kızılcahamam Javsu bayiliği alabilirsiniz. Gerekli olan sermaye ve evraklar için web sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli içimi ile Ankara ve civar bölgelerde damacana su sektörünün en büyük aktörlerinden olan JAVSU 2003 yılında Jandarma Asayiş Vakfı’na bağlı olarak kurulmuştur. Amacı içimi lezzetli ve sağlıklı suyu kaynağından çıkartıp şişeleyerek vatandaşa uygun fiyattan satmaktır.

2018 yılında Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi tarafından açıklanan ambalajlı su raporlarında 3.sırada yer alan JAVSU bu sıralama ile ne kadar başarılı ve kaliteli bir firma olduğunu kanıtlamış oldu. Damacana su bayiliği işine girmek isteyenler için en iyi seçimlerden birisi olacak olan JAVSU bayilik nasıl alınır, JAVSU bayisi olmak için gereken şartlar nelerdir aşağıdan öğrenebilirsiniz.

JAVSU Damacana Bayilik Fiyatı Ne Kadar?

JAVSU Damacana bayi olma ücreti hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

 • JAVSU damacana bayilik fiyatı, JAVSU kuruluşu tarafından belirlenir.
 • Su bayiliği açma işlemlerinde bayilik olarak kullanılacak yerin kirası ve araç alımı gibi faktörler, etkili olur.
 • Bu duruma bağlı olarak, açılacak olan bayiliğe ait kira bedeli, damacana su ürünü alımı, araç alımı gibi toplam giderlere bağlı olarak, 15 ila 20 bin TL arasında bayilik açma ücreti belirlenir.

Açılacak olan bayiliğin özelliklerine ve büyüklüğüne bağlı olarak, bayilik ücreti JAVSU’ya yapılan başvuru sonucunda belirlenir. JAVSU bayilik alma şartları konuları içerisinde bayilik ücretinin ödenmesi faaliyeti de yer alır.

JAVSU Özellikleri Nedir?

JAVSU firması özellikleri şu şekilde sıralanır:

 • JAVSU firması, damacana su bayiliği veren bir firmadır.
 • JAVSU firması, ambalajlı su satışı yapan firmalar arasında üçüncü en iyi damacana su firması olarak yer alır.
 • Firma 2003 yılında kurulmuş olup, Ankara merkezli olarak çalışma faaliyeti sağlamaktadır.
 • Sağlık ve Gıda Güvenliği hareketi tarafından, kaliteli su satışı gerçekleştiren firmalar listesine taşınmıştır.

Firma bu özelliklere sahip olup, bayiliklerini İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli, Bolu, Gebze, Kırşehir, Kastamonu, Kırıkkale gibi yerlerde faaliyet sağlayacak kişilere sunar.

JAVSU PH’ı Kaç?

JAVSU PH miktarı hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • Suyun içilebilir yapıya sahip olduğu PH değerine bağlı olarak belirlenir.
 • Kaynak suların PH değeri 6 ila 8 rakam değerleri arasında yer alır.
 • İçilebilir ve satışı yapılabilir suyun PH değeri ise 6,5 ila 9 değerleri arasında yer alır.
 • JAVSU PH değeri, bu koşullara uygun olup 6,5 ila 9 değerleri arasında belirlenen PH değeri oranına göre piyasaya sunulur.

Kızılcahamam Javsu’nun Diğer Damacana Su Markalarından Farkı Nedir?

Çeşme suları artık çoğu insan tarafından tüketilmemekte. Sebebi ise suların içerisinde oldukça fazla bulunan insan sağlığını olumsuz etkileyen atık maddeler ve klor. Mineral değerlerinin de oldukça az olduğu çeşme suları, sanıldığından daha tehlikeli. Suların geldiği kanallar sürekli olarak temizlenmediği için, kanallar ve borularda kirler birikmekte.

Zamanla pas tutan borular, sulara da kötü bir tat vermekte. Suyun lezzeti ve kokusunu değiştiren bu etmenlerin yanı sıra, birçok bakterinin bulunduğu çeşme suyu sağlığımızı tehlikeye atmaktadır. Daha sağlıklı suları içmek için neler yapmalıyız? Vücudumuz için ideal ph seviyesine ve minerallere sahip olan suları daha fazla tercih etmeliyiz. Özellikle bebeklerin ve çocukların tükettiği sular, hazır içme suları olmalıdır.

Yemekleri de bu sularla yapılmalıdır. Lezzeti ve tadı da çeşme suyundan farklı olan hazır suların bir markası olan Kızılcahamam Javsu, 2003 yılından beri hizmet vermektedir. İçerdiği mineraller sayesinde insan sağlığını tehdit etmez. Analiz raporu, üretim ve kalite belgelerine sahiptir.

JAVSU Bayilik Alma Başvurusu Nasıl Yapılır?

JAVSU bayilik alım müracaatı için izlenen adımlar şu şekilde sıralanır:

 • JAVSU bayilik alımı başvurusu için JAVSU Ankara Genel Müdürlük birimine telefon edilir.
 • JAVSU Ankara Genel Müdürlük birimi telefon numarası olan, ‘’ 0312 230 66 60’’ aranır.
 • Telefona çıkan yetkiliye isim ve soy isim bilgisi verilip, bayilik alınmak istendiği iletilir.
 • Yetkili çalışan, bayilik alımı için gereken tüm koşulları, araç alımını, dükkan belirlemesini, bayilik ücreti tutarı ödemesini, kişinin nasıl yapması gerektiği hakkında bilgilendirme sağlar.
 • Bu bir ön başvuru niteliğindedir.
 • Bilgilendirme ile kişi bu şartları gerçekleştirebileceğine karar verirse, kişi bayilik alımı görüşmesi için JAVSU tarafından davet edilir.
 • Kişi telefon görüşmesi sonrası, JAVSU Genel Müdürlüğü olan, Ankara, Çankaya, Yeşilırmak caddesi, no:3 adresine gider.
 • Burada yapılan görüşmeler ile bayiliğe uygun görülen kişiler ile ‘’bayilik başvuru sözleşmesi’’ yapılır.

Bu adımların tamamlanması ile JAVSU bayilik alma şartları hakkında uygunluk sağlama koşulları yerine getirilerek, bayilik alımı için başvuru yapılır.

Kızılcahamam Javsu Kaç Tane Bayiye Sahiptir?

2003 yılından bugüne kadar minerali zengin, lezzetli sularını Kızılcahamam Javsu, müşterilerine hizmet vermektedir. Ankara, Akyurt, Temelli, Gölbaşı, Kazan, Kızılcahamam, Polatlı, Ş. Koçhisar, Pursaklar, Güdül, Çubuk ilçelerinde bayilere sahiptir. Bunlara ek olarak Yozgar, Yerköy, Kayseri, Konya’da da bayilere sahiptir. Damacana, pet şişe satışının yanı sıra, su arıtma cihazı da temin edilir.

Damacana hizmeti için pompa ve sebil temizliğini Javsu sıklıkla yapmaktadır. Aynı zamanda da su arıtma cihazlarının yenilenme ve temizlenmesini de sağlar. Siz de Kızılcahamam Javsu damacana bayiliği alarak iş hayatında yerinizi kısa sürede alabilirsiniz. Dilerseniz arıtma pet şişe gibi diğer bayilik seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Kızılcahamam Javsu bayiliği açmak kazançlı mıdır? Derseniz, kesinlikle sermayenizden kat ve kat fazlasını kazanacağınıza emin olabilirsiniz. Siz de az bir sermayeyle yüksek kar elde etmek istemez misiniz? Siz buna değersiniz. Bayilik hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde bulunan numaradan iletişim kurarak bütün sorularınıza yanıt bulabilirisiniz.

JAVSU Bayilik Alma Şartları Arasında Çalışma Bölgesi

javsu bayilik şartları

 

JAVSU bayilik alımı koşulları içinde iş bölgesi bilgilerine dair ayrıntılar yer alıp, JAVSU bayilikleri belirli bölgelerde çalışma faaliyeti gösterebilecek kişilere sunmaktadır. Bu bölgeler şu şekilde sıralanır:

 • Kastamonu,
 • Kırıkkale,
 • Kırşehir,
 • İstanbul Anadolu yakası bölgesi,
 • Kocaeli,
 • Bolu,
 • Gebze, olarak belirlenen yerlere, bayilik verilir.

Bu bölgelerden çalışma faaliyeti sağlayabilecek kişiler, JAVSU’ya başvuru yaparak bayilik alırlar. Bu bölgeler aynı zamanda JAVSU Ankara Genel Müdürlük birimine uzaklık olarak en yakın bölgelerdir.

JAVSU Bayilik – Mahir IŞIK – TEL: 0 (554) 872 51 48

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz