Hayat Su Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Hayat Su köklü firmalar arsında yer alır. Doğal mineralli su üreten firma, çok sayıda bayilerle hizmet vermektedir. 1997 senesinden beri Danone markasının çatısı altında yer alan marka, Türkiye nin en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır.

Hayat Su bayiliği senenin her döneminde verilmektedir. Çok fazla talep alan firma bayiliği için kişilerin bayilik şartlarını yerine eksiksiz getirmesi gerekmektedir. Özgür bir çalışma modeli sunan bayilikte iyi kaznaç elde edebilirsiniz. Daha az riskle daha çok para kazanmak istiyorum diye düşünenlere uygun bir iş yapısı söz konusudur.

Hayat Su Bayilik Şartları Nelerdir?

Hayat Su bayiliği şartları sözleşme maddelerinde yer alacaktır. Bayiliğin resmen alınması için imza atılması gerekir. Sözleşmeler her sene yenilenmektedir ve yenilenme sırasında şartlarda değişkenlikler olabilir. Kişilerin bayi olmak için yerine getirmesi gereken şartların başında şunlar gelir:

  • Bayilik sözleşmesi şartlarına imza atılmalıdır.
  • Ana firma tarafından belirlenmiş olan dükkan büyüklüğünde iş yapılmalıdır. Dükkan metre karesi onaydan geçmelidir.
  • Gerekirse ayrıca depo alanına sahip olmak gerekir.
  • İnsan ilişkileri kuvvetli kişi başvuru yapmalıdır.
  • Ticaret yapmaya engeli bulunmayan sicil kaydı temiz kişiler başvuru yapabilir.
  • Başvuru yapacak kişi en az 18 yaşında olmalıdır.
  • Müşteri odaklı çalışma yürütülmelidir.
  • Gerekli sermaye gücü olmalıdır.
  • Firma temsilciis olmak için gerekli vasıflara sahip olunmalıdır.

Başvuru ancak bu şartları sağlayan kişiler tarafından yapılmalıdır.

2022 Hayat Su Franchise Bedeli Ne Kadar?

45 bin TL gibi bir bayi fiyatından söz etmekle birlikte bu bedelin sembolik olduğunu söylemekte fayda var. Bu fiyatın daha altında ya da daha üstünde bir bedel ödemeniz gerekebilir.

Ödenecek bedeller başvuru yapan kişinin şartlarına göre değişkenlik gösterecektir. Başvurunuzu yaparak şartlarınızı belirttikten sonra firma sizlere detaylı olarak hangi şartları yerine getirmeniz gerektiğin i ne kadar ödeme yapılması gerektiğini belirtecektir.

Hayat Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Hayat Su bayiliği almak için kişileri resmi kanalları ile görüşme yapması şart. Sizden bu süreçte bir iki prosedürü yerine getirmeniz istenecektir. Firma eğer sizi kendini temsil edebilecek birisi olarak görürse bu durumda başvurunuz olumlu sonuçlanır.

Bu aşama olumlu sonuçlandığı zaman firma size gerekli evrklar için ulaşacak ve evrakları sizden talep edecektir. Genellikle başvuru yapılmasından sonra 2 3 iş günü içinde bir yanıt gelir. Başvuru sürecinin sonuçlanması çok uzun zaman almaz.

Hayat Su Kaç Tane Bayisi Var?

Hayat Su bayi sayısı yüzleri bulmuştur. Marka başarılı bayi ağı sayesinde hem kazanmaya hem de kazandırmaya devam etmektedir. İnternet kanalı üzerinden başvurular yapılmaktadır.

Yetkililer yapılan başvuruları büyük bir titizlikle incelerler. Başvuru sırasında mutlaka eksiksiz ve doğru bilgi verdiğinizden emin olmanız gerekir. Yanlış ya da eksik bilgi verilmesi halinde başvuru sürecinin olumsuz yanıtlanmasına neden olabilirsiniz. Bunu bilerek hareket etmekte fayda var.

Hayat Su Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Hayat Su müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 744 olmakla birlikte onlara 0216 538 97 00 hattında da ulaşmanız mümkün. Bu her iki hattı başvuru yapmak için değil aklınızdaki soruları cevaplatmak için kullanabilirsiniz. Eğer bayilik için başvuru yapmak isterseniz b unu sadece internet kanallarından yapmanızın mümkün olduğunu unutmayın. Telefon üzerinden yapılan başvurular kabul olmayacaktır. Hayat Su bayisi olmak için başvuru yaparak kazançlı işten güzel gelir elde etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz