Göksel Tantuni bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Uygun yatırım maliyeti ile tantuni bayiliği almak isteyenler için sektörün gözde isimlerinden olan Göksel Tantuni uygun bir tercih olacaktır. Bu yazımızda Göksel Tantuni’nin bayilik şartlarını ve Göksel Tantuni bayilik başvurusu nasıl yapılır anlatıyoruz.

Tantuni denilince akla gelen ilk firmalardan olan Göksel Tantuni 1977 yılında Mersin’de kurulmuştur. 42 yıllık bir geçmişe sahip olan firma tantuninin hem ülkemizde hem de yurt dışı ülkelerinde yaygınlaşmasını ve tüketilmesini amaçlamıştır. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarda önceliği Türkiye’ye veren firma kısa süre içerisinde Mersin’de 9 şube açmış ve Mersinlileri tantuniye doyurmuştur. Hemen ardından Kayseri ve Adana’da da şubeler açmış ve 2017 yılında toplamda 13 şubeye sahip olmuştur.

2019 ve gelecek yıllar içinde de büyüme hedefli çalışan firma kendilerine yeni yatırımcı ortaklar aramakta. Tantuni restoranı işine girecek olanları franchise sistemine davet eden firma bayilik almak isteyenlere kapısını aralıyor.

Göksel Tantuni Bayilik Şartları

göksel tantuni bayilik şartları

1977 yılından beri tantuni sektöründe yer alan Göksel Tantuni yaygın bayilik ağına kavuşabilmek için o tarihten beri franchise sistemi ile kendisine yeni ortaklar arıyor. Sektöre girmek isteyenlere büyük kolaylıklar sağlayan firma aşağıdaki şartlar dahilinde bayilik dağıtıyor. İşte o şartlar;

– Şubenin açılacağı nokta bayilik almak isteyen kişi tarafından bulunacaktır. Açmak istediğiniz lokasyon Göksel Tantuni’den onay almak zorundadır.
– Kullanılacak olan dükkan en az 150 m2 olmalıdır.
– Şubeyi açacağınız lokasyon Göksel Tantuni’den onay aldıktan sonra dekorasyon işlemlerine geçilir.
– Dekorasyon için Göksel Tantuni’nin mimarları devreye girecektir. Şubenin Göksel Tantuni standartlarına uygun olarak projesi çıkartılır ve dekor işlemleri başlar.
– Dekorasyon çalışmaları için belli bir sermaye gerekir. Dekorasyon için gerekecek olan bedel dükkanın metrekaresine bağlı olarak değişiklik gösterir.
– Açılıştan önce şubenizde çalışacak personellere 10 günlük eğitim verilir.

Göksel Tantuni Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

göksel tantuni bayiliği

Yukarıda sizlerle paylaştığımız şartları karşılıyorsanız hemen hiç vakit kaybetmeden Göksel Tantuni bayilik başvurusu formunu aşağıdaki bağlantıdan doldurup gönderebilirsiniz.

Formu eksiksiz olarak doldurup gönderdikten sonra başvuru süreciniz başlayacaktır. Firmanın anlaşmalı olduğu franchise danışmanlık şirketi tarafından başvurunuz analiz edilecek ve sizlere geri dönüş yapılacaktır. Bu noktada sizlere sektöre yapmanız gereken yatırımın miktarı ve diğer ayrıntılar da verilecektir. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden de firmanın franchising iletişim departmanına ulaşabilirsiniz.

TowerLife Marka, Yatırım ve Lokasyon Danışmanlığı:
Tel: 0554 586 90 91

One Response

  1. Mehmet ali kendlrci
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz