CS Go Skin Yaparak Para Kazanma! Nasıl ve ne kadar para kazanılır?

CS Go Skin ile para kazanma oyunların da artık bir ticaret kapısı haline gelmesi ile mümkün olmuştur. Teknolojinin gelişmesi ve teknolojinin hayatımızın her alanına girmesi ile birlikte para kazanma yolları da büyük bir değişim geçirdi. Para kazanmak için bile artık teknolojiden faydalanıyoruz. Öyle ki CS Go Skin oyunu üzerinden bile para kazanmak mümkün hale geldi. CS:GO para kazanılması mümkün olan tek oyun değil. Farklı oyunlar üzerinden de kişiler kazanç elde edebilirler. Bu yöntem ile para kazanmak isteyen kişilerin elbette oyundan anlaması gerekiyor. Bilgisayar ve oyunlar ile arası iyi olan kişiler bu oyundan gelir elde edebiliyor. CS:GO sayesinde evinizden çıkmanıza bile gerek kalmadan bulunduğunuz yerden para kazanabileceksiniz.

Dergilere Yazı Yazarak Para Kazanma

CS Go Skin Yaparak Nasıl Para Kazanabilirim?

cs go para kazanma

CS GO Skin ile para kazanmak için Oyuncu olmanız gerekiyor. Valve şirketi tarafından piyasaya sunulan oyun aynı zamanda şirketin en çok satan oynu olması ile biliniyor. CS Go Skin oyuna yalnızca görsel işleve sahip sanal objeleri ekledi. Bu skinler hem karakterlere hem de silahlara şık ve havalı bir görünüm katıyorlar. Oyun içinde yer alan bu itemler şıklık ve hava katmak dışında bir işe yaramıyor. Ne var ki CS GO oyuncuları bu itemlere takmış  durumdadır. Öyle ki bazı oyuncular bu şık itemlerden birine sahip olmak için gerçekten para ödemeye hazırdır. Skin satın almak isteyen bir kişi genellikle satın alımı CS GO oynadığı sırada alıyor. Ancak bu skinlerin tek satıldığı yer değil.

Dolar Al Sat Yaparak Para Kazanma

CS Go Skinleri Nerede Satarak Para Kazanabilirim?

CS GO Skinleri satmak için uyun yer ya oyun içidir ya da oyunu piyasaya süren şirket olan Valve’nin sahip olduğu Steam Topluluk Pazarıdır. Pazarda bu ürünler alıcıları ile buluşur. Genellikle skimler için istenilen ücret oldukça makul oluyor. BU Pazar hızlı bir şekilde işliyor. Oyunun milyonlarca aktif oyuncusu bulunuyor. Bu da sektörün başarılı olmasını ve canlı kalmasını sağlıyor. Ancak satış ve alış işlemlerinin tümünde oyun sahibi şirket komisyon alıyor. İşlem başına yüzde 15 komisyon talep edildiği için yalnızca sizin kazanmadığınızı söyleyebiliriz. Valve’de ciddi oranda para kazanmaktadır. Ayrıca bilinmesi gereken diğer önemli nokta, Steam Pazarı’ndan para çekmenizin mümkün olmaması ve parayı yalnızca o platformda bir şey alırken kullanmanızdır.

CS Go Oynayarak Nasıl Para Kazanabilirim?

cs go ile para kazanmak

CS GO oynayarak para kazanmak isterseniz farklı yöntemlerden sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ilk yöntem maç atmaktır. Maç atmak tamamen yeteneğe bağlı bir yöntemdir. Eğer yeterince yetenekli olmadığınızı düşünüyorsanız bu yöntem size göre değil demektir. Bu yöntemden kazanacağınız para bitcoin yani sanal para üzerinden verilecektir. Coin sayesinde oyunun market kısmına giderek skin satın alabileceksiniz. Tek maçların dışında arkadaşlarınız ile birlikte de maçlara girebilrisiniz. Maçlara dilerseniz bitcoinlerinizi koyarak girebilirsiniz. Kendiniz eğer coin koyarsanız kazanacağınız para miktarı daha da çok olacaktır. Ancak unutmayın ki maçı kayıp etmeniz halinde kazandığınız coinleri de kayıp etmiş olacaksınız. Sitede bulunan turnuvalara katılmak da para kazanmanın bir yoludur. Skin aldıktan sonra aldığınız skinler başkalarına satabilirsiniz. Skinleri coin ile almanıza rağmen gerçek para cinsinden satma avantajınız bulunur.

CS Go Üzerinden Takas Yaparak Para Nasıl Kazanılır?

CS GO takas yolu ile para kazanmak tamamen skinlerin başka bir oyuncuya göre daha çok teklif alması esasına dayanmaktadır. Takas yapmak için kullanabileceğiniz farklı siteler bulunmaktadır. CSG Lounge en çok terci edilen siteler arasında yer alıyor. Siteye ilk önce steam ile giriş yapmanız ve ardından takas ekle kısmına basmanız gerekiyor. Buradan envanterinizdekini seçtikten sonra ilan vermeniz mümkün oluyor. Bu şekilde sizde bulunan skini isteyen kişiler size arkadaşlık teklifi ya da takas isteği gönderebiliyorlar. CS Go Skinlerinden ne kadar para kazanacağınız skinin fiyatı ve kaç tane olduğuna göre değişmektedir. Pazar ortalamasını takip ederek skin fiyatının ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Stem Inventory de fiyatların öğrenilmesi için iyi bir platformdur.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz