CarrefourSA Franchise Bedeli ve Bayilik Alma Şartları! 2023’de bayilik veriyor mu?

Market açmayı planlayan girişimciler dev süpermarketler ile çalışarak onların desteğini almak ve bunun yanında markanın popülerliğini de kullanmayı düşünüyorlar. 2019 yılında kendi planlaması ile açacağı bir süpermarketten büyük bir satış miktarını yakalayamayacağını düşünen girişimciler bu nedenle süpermarket zincirlerinden bayilik almayı talep ediyor. Bu noktada CarrefourSA bayilik veriyor mu sorusu girişimcilerin akıllarına geliyor. Popüler ve tanındık bir marka olması yatırımcılar için CarrefourSA bayiliğini cazip kılıyor. Peki CarrefourSA bayilik veriyor mudur ? Veriyorsa şartları nelerdir ? Bu sorulara açıklık getirmek için şirketi detaylı olarak analiz ettik ve sonuçlarını bu makalemizde paylaştık.

Dünya perakende satış sektörünün en büyük isimlerinden olan ve ilk mağazasını 1963 yılında Fransa’da kuran Carrefour ve Sabancı Holding’in ortaklığı ile kurulan CarrefourSA ilk mağazasını İstanbul – İçerenköy’de açmıştır. 2018 yılında açıklanan verilere göre toplamda 625 mağaza sayısına ulaşan CarrefourSA 55 ilde hizmet vermektedir. Bir çok girişimcinin merak ettiği CarrefourSA bayilik veriyor mu konusunda ise detaylar aşağıda;

CarrefourSA Bayilik Veriyor Mu?

CarrefourSA bayilik veriyor mu

625 mağaza sayısı ile perakende satış sektörünün önemli bir aktörü olan CarrefourSA girişimcilerden hayli fazla talep görüyor. Uygun şartları taşıyan ve bu sektöre yatırım yapabilecek kadar birikimi olan kişiler CarrefourSA bayilik alarak kendi satış marketlerini kurmak istiyor. Biz de bu sorulara yanıt vermek için CarrefourSA şirket profilini ve haberlerini detaylı olarak inceledik ve firmanın bayilik politikası hakkında bilgiler edindik.

Topladığımız bilgilere göre CarrefourSA bayilik vermemektedir. Firma mağaza kalitesini istenilen seviyede tutmak için tüm mağazaları kendi imkanları, kendi yatırımları ile açmaktadır. CarrefourSA dışarıdan hiç kimseye bayilik – franchise vermez. Bu nedenle hiç bir girişimci CarrefourSA şubesi açamaz.

Bugüne kadar açılmış olan 625 CarrefourSA şubesinin tamamı firmanın kendisi tarafından kurulmuş ve işletmesi yapılmaktadır. Bu karar girişimcileri üzmüş olsa da firmanın bu konudaki tutumu değişmeyecek gibi gözüküyor.

CarrefourSA Kiralık Yer Önerisi

CarrefourSA kiralık yer önerisi

CarrefourSA bayilik vermediği için hiç bir şekilde CarrefourSA mağazasını işletme hakkına sahip olmayacağınızı anlamışsınızdır. Fakat CarrefourSA’ya dükkan kiralaması yaparak şirketten kira geliri elde etmeniz mümkün.

Her sene belirli bir yatırım planı ile yeni mağaza açılışları yapan CarrefourSA, sık sık yeni mağaza yerlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle resmi websitesi üzerinden, mülk sahibi olanların kendilerine kiralık yer önerisi yapmasını talep etmektedir.

Eğer CarrefourSA şubesi kurulabilecek büyüklükte bir dükkanınız varsa bunu firmaya iletebilir ve değerlendirilmesini talep edebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile kiralık yerinizin detaylarını CarrefourSA firmasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz