Manav yem Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Manav yem toplam 32 bin metre kare alanda hayvan yetiştiriciliği yapmaktadır. 1994 senesinde kurulan fabrisaylı işe başlayan Manav Group, yeni yatırımlarla birlikte girişimcilik faaliyetlerine de başlamıştır.

Besi yemleri, büyük baş yemleri ve başlangıç yemleri alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. Kanatl yemler, ezme ve diğer alanlarda da başarılı ürünleri ile sektörde ön plana çıkmaktadır.

Manav yem bayiliği vermektedir. Bayilikleri ile sizlerin de başarılı, kazançlı, riski az bir iş sahibi olmanız mümkündür. Marka bayi şartlarını yerine getirebilirim, benim de işim olsun, kendi işimin patronu ben olmalıyım diyorsanız, siz de bayi olabilirsiniz.

Yem katkı maddeleri üretimi de firma tarafından yapılmaktadır. Üretim tesisi kalitesi büyüklüğü ve profesyonelliği ile ön plana çıkmıştır. Çanakkale Biga ilçesinde yer almaktadır.

Manav yem Bayilik Şartları Nelerdir?

Manav yem bayiliği şartları için gerekli işlemleri yapabilecek kişilerin başvuru yapmaları gerekmektedir. Manav Yem aşağıdaki şartları taşıyan kişilere bayilik verecektir:

  • Bayi masrafları karşılanmalıdır.
  • Marka vizyon ve misyon ilkelerine uygun davranılmalıdır.
  • Bayilerde sadece markanın ürünleri satılmaktadır.
  • Bayi mağaza dekorasyon ve planlaması ana marka tarafından belirlendiği şekilde yapılmaldır.
  • Müşteri memnuniyetine özen gösterilmelidir.
  • Mağaza lokasyonu belirlenmiş kriterlere uygun olmalıdır.

En azından bu şartların taşınması gerekmektedir. Kişilerin durumuna, ofis özelliklerine vb. göre şartlar değişkenlik gösterebilir. Şartları yerine getirmeyen adayların bayilik başvurusu olumsuz sonuçlanacaktır. Önce şartların tamamlandığından emin olmak ve ardından başvuru sürecini başlatmak gerekir.

2022 Manav yem Franchise Bedeli Ne Kadar?

35 bin TL ortalama bayilik fiyatından bahsedilse de bu fiyat değişkenlik göstermektedir. Bayilik fiyatını ödemek zorunludur. Dükkan özelliklerine, konumuna, kişinin tercih etmiş olduğu bayilik paketine vb. göre fiyat değişir. Kişiler başvuru yaptıkları sırada belirtmiş oldukları bilgilere göre en ideal fiyatlandırmayı alacaklardır.

Manav yem Bayiliği Nasıl Alınır?

Manav yem bayiliği almak için kişiler Manav Yem resmi internet sitesini ziyaret edebilirler. Sayfanın aşağısında yer alan bayilik linkine tıklandığında kişilerin karşına bir başvuru formu çıkacak. Bu başvuru formu doldurulmalıdır.

Eksiksiz ve yanlışsız bilgiler verilmiş olmalıdır. Kişilerin eksik ya da hatalı bilgi vermesinin tespit edilmesi halinde ne yazık ki süreç olumsuz sonuçlanacaktır. Bu nedenle başvuru sırasında dikkatli olmakta fayda var.

Manav yem Kaç Tane Bayisi Var?

Manav yem bayi sayısı Türkiye genelinde yüzleri bulmuştur. Siz de bu başarılı markanın bir temsilcisi olabilirsiniz. Bu sayede kazançlı bir iş sahibi olur, reklam ve buna benzer giderlerle uğraşmazsınız.

Buna benzer bayilik almanın çok sayıda avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında firmanın kendi sahip olduğu senelerin tecrübesi ilk sırada gelir. Size doğru yönlendirmeler senelerin bilgisi ışığında gerçekleşecektir. Ayrıca zaten bilinen ve tercih edilen bir marka olduğundan sizin reklam yapmanıza kendinizi insanlara tanıtmanıza gerek yoktur.

İnsanlar zaten markanın ürünlerini ve nasıl bir çizgide ilerlediğini biliyor. Sizin tek yapmanız gereken şey firmanın isteklerini anlayarak bu doğrultuda şartları yerine getirmek olacaktır.

Manav yem Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Manav yem müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden başvurular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telefonlarınızdan 05 33 695 43 21 hatlı numarayı arayarak bayi olmak adına yapılması gerekenler, fiyat, avantajlar ve diğer detaylar hakknda bilgi sahibi olacaksınız.

Manav Yem bayisi olduğunuz zaman kazancınıza kazanç katacağınızdan emin olabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz