Apple Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Apple sadece ülkemizde değil bütün dünyada en çok tercih edilen ürünlerin sahibidir. Laptop, akıllı telefon, teknolojik diğer aletler denildiği zaman insanların bütün dünyada aklına gelen firmanın başında Apple gelir. Marka, Türkiye de de çeşitli satış yerlerine sahip olup, bu alanlarda ciddi talep görmeyi başarmıştır.

2022 senesinde marka dünyanın en değerli firması olarak ödül almıştır. 1976 senesinde kurulmuş olan marka, Steve Jobs tarafından hayata geçirildi. Günümüzde marka CEO luğunu ise 2011 senesinden bu yana Tim Cook yürütmektedir.

Apple bayiliği alarak siz de bu firmanın değerlerinden faydalanabilir, kendi işinizin sahibi olabilir, para kazanabilirsiniz. Bu iş tam da bana göre diyorsanız okumaya devam edin!

Apple Bayilik Şartları Nelerdir?

Apple bayiliği şartları yerine getirilebilir diyerek bu şartları kabul eden kişiler başvuru yapabilirler. Başvuru şartlarını yerine getirmeyen adayların başvuruları reddedilecektir. Kişilerin marka bayisi olmak için yerine getirmesi gereken şartlar arasında şunlar yer almaktadır:

 • Bayi almak isteyen kişinin yaşı en az 18 olabilir.
 • Marka bedeli ve diğer giderler sağlanmalıdır.
 • Markanın kimliğine uygun hizmet sunulmalıdır.
 • iŞletme açılacak olan yerin özellikleri onay almalıdır
 • Başvuru belgeleri eksiksiz doldurulmalıdır ve bu belgelerde yanlış bilgi beyan edilmemelidir.

Bu şartları yerine getirebilirimderseniz hemen Apple bayi başvurnuzu yapabilirsiniz. Apple başvuruları değerlendirdikten sonra olumlu sonuç olması halinde sizle iletişime geçerek bir sonraki aşama hakkında size gereki bilgileri verecektir.

2022 Apple Franchise Bedeli Ne Kadar?

500 bin TL gibi bir bayilik bedelinden söz edilse de bu bedel sembolik bir rakamdır. Kişilerin bayi olmak için harcamaları gereken bedel genellikle daha yüksek olmaktadır.

Bayi olmak isteyen kişilerin her  biri için fiyatlandırma ayrıca yapılır. Çünkü herkesin yaptığı başvuru birbirinden farklı olacaktır. Bu nedenle fiyat bilgisi almak için mutlaka kişisel başvurunuzu yapın. Aksi halde alacağınız yanıt ortalama ve yanıltıcı olacaktır.

Apple Bayiliği Nasıl Alınır?

Apple bayiliği almak için yapılması gereken şey çok kolay. Sadece internet sitesini ziyaret edin ve bayiler kısmına gelin. Burada sizden doldurmanız istenecek olan bir form olacak.

Bu formu eksiksiz ve yanlış olmadan doldurduğunuzdan emin olmanzı gerekir. Formun içinde şu bilgiler yer almaktadır:

 • Başvuru yapmak isteyen kişi ad soyad,
 • Mevcut iş deneyimleri,
 • Eğitim durumu,
 • İşletme yer özellikleri,
 • Neden Apple tercih edildiği,
 • Diğer kişisel bilgiler,
 • Varsa ortakla ilgili bilgiler vb. alanlarının doldurulması gerekir.

Başvuru formunu doldurduktan sonra gönder butununa basın. Buradan karşınıza tebrikler ekranı gelecek. Bu ekran size başvurnuzu ilettiğinizi söyler.

Tebrikler ekranını görmeden başvuru sayfasını kapatmadığınızdan emin olun. Gerekirse yeniden başvuru formunu doldurup gönderin.

Apple Kaç Tane Bayisi Var?

Apple bayi sayısı dünya genelinde binleri bulmayı başarmıştır. Dünyanın her yerinde mağazası olan marka, en değerli şirket olarak gösteriliyor.

Farklı teknolojik ürünleri üreten ve satışını gerçekleştiren Apple, her yerde karşımıza çıkıyor. Siz de Apple ürünlerini satarak kazançlı bir işe sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Apple müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden başvuru alınmamaktadır. Başvuru yapmak isteyen kişiler rresmi internet sitesini ziyaret etmeli ve buradan istenilen bilgileri doğru doldurduğundan emin olmalıdır.

Dilerseniz bayiler kısmında mevcut olan bayileri ülkelerine göre görebilirsiniz. Dünyanın en iyi şirketlerinden olan Apple ile kazançlı bir işe sahip olabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz