Lokmatez bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Sosyal medya sayesinde kısa zaman içerisinde popülerleşen bir iş sektörü: Lokmacı Açmak… 2018 yılında bir çok ilde kurulmaya başlayan yeni nesil lokmacılar asıl çıkışını bu sene yapıyor. Türkiye’nin bir çok ilinde açılmaya başlayan “Yeni Nesil Lokma” dükkanları aynı konsept ile yayılıyor. Bir karton kağıt içerisinde çikolatalı lokmalar ile servis edilen bu işte kar oranlarının yüksek olması insanları bu sektöre çekiyor. Sektördeki yeni firmalardan olan Lokmatez de şubelerini arttırmak için bayilikler veriyor. Bu yazımızda Lokmatez bayilik başvurusu nasıl yapılıyor, Lokmatez’in bayi olma şartları nelerdir sizlere anlatıyoruz.

2019 yılında kurulan Lokmatez Cafe ilk şubesini açtıktan sonra müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Kendi üretimleri olan yeni nesil lokmayı en kaliteli çikolata ve fındık, fıstık ile süsleyen firma müşterilerin bu yoğun talebi karşılığında bayilikler vermeye başladı. Her zincir marka gibi Lokmatez de sektörün popüler bir ismi olmayı ve ülkemizin tüm noktalarına yayılmayı hedefliyor.

Lokmatez Bayilik Şartları ve Özellikleri

lokmatez bayilik şartları

– Lokmatez olarak sektörde bizimle birlikte kazanacak genç, dinamik, enerjik ve girişimci ruhlar ile çalışmayı amaçlıyoruz.
– Yeni nesil lokma sektörüne yapılması gereken yatırım kadar finansal gücü olan kişiler ile çalışmayı arzu ediyoruz.
– Bizimle aynı heyecanı paylaşacak, Lokmatez ismine yakışır şekilde çalışacak kişilere bayilikler vermeyi planlıyoruz.
– Lokmatez’e uzun vakitler ayırabilecek ve şubenin gelişmesi için disiplinli olarak çalışacak yatırımcılar ile çalışmak istiyoruz.
– Bayilerimize ürün tedariği gibi konularda her türlü yardımı sağlıyoruz böylece size sadece şubeyi yönetmeyi bırakıyoruz.

NOT: Lokmatez için yapmanız gereken yatırımın miktarı açılacak olan dükkanın m2 boyutuna oranla değişecektir. Şube kurulum ücretleri için firma yetkilileri ile görüşüp birim m2 başına fiyat alabilirsiniz. Yazımızın en altında bu iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Lokmatez Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

lokmatez bayilik

Franchise ortaklarına bir çok avantaj sağlayan Lokmatez’den bayilik almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp başvuru formunu doldurarak göndermelisiniz.

Lokmatez Bayilik Başvurusu: https://www.lokmatez.com/

Formu doldurduktan sonra firma yetkililerinden haber beklemelisiniz. Başvuruları detaylı olarak inceleyen Lokmatez görevlileri size geri dönüş yapacak ve sizinle görüşme yapmayı talep edecektir. Bu aşamada sizlere Lokmatez’in franchise sisteminin tüm ayrıntıları da anlatılacaktır.

Lokmatez Firma İletişim

Yeni çamlıca mah. mithatpaşa cad çakmakbey sok.
no 10 a, ATAŞEHİR, İstanbul 34700, TR
TEL: 05322016722
e-Mail: info@lokmatez.com

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz