İmvu Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

İmvu hesap silme işlemi için izlemeniz gereken adımlara yer verdiğimiz bu yazımız ile sizlerde dakikalar içerisinde hesap silme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hesap silmek için tercih edeceğiniz farklı yolları sizler için ayrıntılı bir şekilde derledik.

 

İMVU HESABI SİLME ADIMLARI

 1. imvu hesap silme işlemini gerçekleştirmeniz ile sahip olduğunuz tüm kişisel verileriniz ve bu platformda sahip olduğunuz ilerlemeler tamamen silinecektir.
 2. imvu hesap silme işleminizi gerçekleştirmek için iki farklı yol izleyebilirsiniz.
 3. İlgili platform, kullanıcıların hesap silme işlemlerini gerçekleştirebilmeleri adına oldukça büyük kolaylıklar sağlamıştır.
 4. imvu hesap silme işlemi için gerçekleştirebileceğiniz ilk adım, https://tr.secure.imvu.com/welcome/login/ bağlantısını tıklamaktadır.
 5. Bağlantı sizi direkt olarak ilgili uygulamanın hesap silme sayfasına yönlendirecektir.
 6. Açılan sayfada öncelikle üyelik bilgilerinizi girerek, üye girişi işlemlerinizi yapınız.
 7. Platforma üye olurken tercih ettiğiniz e-posta adresinizi ve belirlediğiniz parolanızı giriniz ya da üye olma işlemi sırasında kullanımını tercih ettiğiniz sosyal medyaya ait butona basınız.
 8. Üye girişinden hemen sonra ‘hesabımı sil’ sayfasına yönlendirileceksiniz.
 9. Bu aşamada sizden tekrar parolanızı girmeniz istenecektir.
 10. Parolanızı tekrar girdikten sonra ‘devam’ butonuna basarak, hesap silme işleminizi tamamlayınız.
 11. Hesap silme işlemi için tercih edebileceğiniz diğer bir yol ise, e-posta ile hesap silme talebinde bulunmaktadır.
 12. Bunun için platforma kayıtlı olan e-posta adresinizi kullanarak, privacy@imvu.com e-posta adresine ‘hesabımı silmek istiyorum’ yazarak talebinizi gönderiniz.
 13. Hesap silme işlemlerinizi e-posta yolu ile gerçekleştirmeniz sonucunda, talep ettiğiniz hesap silme işlemi yaklaşık olarak yirmi dört ile yetmiş iki saat arasında tamamlanmaktadır.

İMVU TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

imvu hesap silme işlemlerinizi bilgisayar kullanımı ile rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, imvu telefondan hesap silme linki https://tr.secure.imvu.com/welcome/login/ kullanımı ile akıllı telefonlarınız ile de tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz