Blu Tv Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Blu Tv hesap silme işleminiz için hazırladığımız bu yazı ile dakikalar içerisinde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bilgisayar ve telefonunuz aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemleri adım adım sizler için hazırladık.

BLU TV HESAP SİLME ADIMLARI

  1. Blu Tv hesap silme işlemi için öncelikle https://www.blutv.com/giris adresine giriş yapınız.
  2. Sahip olduğunu üyelik bilgilerinizi ilgili alanlara yazınız.
  3. Farklı bir sosyal medya ile üye işleminizi gerçekleştirdiyseniz, alt kısımda yer alan seçeneklerden size uygun olanı tıklayarak giriş yapınız.
  4. Blu Tv’nin resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra ‘BluTV Hesap Ayarları’ sekmesini tıklayınız.
  5. Bu başlık altında ve sayfanın alt kısmında yer alan ‘Abonelik’ seçeneğini tıklayınız.
  6. ‘Abonelik’ seçeneğinin altında yer alan ‘Üyeliğimi İptal Et’ sekmesini tıklayınız. Bu sekmeyi tıkladığınızda site sizin üyeliğinizi iptal etmemeniz için bazı öneriler sunacaktır.
  7. Bu önerileri dikkate almadan işlemlerinize devam ediniz. En alt kısımda ‘üyelimi iptal et’ sekmesine tıklayınız. Bundan sonra ‘Fikrini mi değiştirdin?’ sorusu ile karşılaşacaksınız. Bu soru altında yer alan ‘üyeliğimi iptal et’ butonuna tıklayınız.
  8. Karşınıza üyeliği neden iptal etmek istediğiniz ile ilgili seçenekler açılacaktır. Sizlere en uygun olanı seçin ve alt kısımda yer alan ‘iptal et’ sekmesine basınız.
  9. Bu son işlem ile birlikte BluTv hesabınız tamamen silinmiş olacaktır.

BLU TV TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Blu Tv üyeliğinizi bilgisayar üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi akıllı telefonlarınız aracılığı ile de bu işlemleri yapabilirsiniz. Özellikle apple kimliğiniz ile Blu Tv üyeliği oluşturduysanız, telefonunuzun ayarlar bölümüne girerek, profilinizi tıklayanız. Bu bölümde yer alan abonelikler seçeneğinden Blu Tv’yi seçiniz ve aboneliği iptal et butonuna tıklayınız. Aynı zamanda, Blu Tv telefondan hesap silme linki https://www.blutv.com/giris bağlantısını da kullanarak, tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz