Bitci Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Bitci hesap silme işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabileceğiniz püf noktalarını yazımızda sizler için derledik. Sırası ile yapılması gereken işlemlerin yer aldığı yazımızı okuyarak, hızlı bir şekilde hesap silme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

BİTCİ HESAP SİLME ADIMLARI

  1. Bitci hesap silme işlemleriniz için öncelikle aktif bir üyeliğinizin olması gerekmektedir.
  2. Bitci hesap silme işlemleri için ciddi bir kimlik doğrulama prosedürü uygulanmaktadır.
  3. Site üzerinde herhangi bir hesap kapatma ya da hesap silme sekmesi yer almamaktadır.
  4. Hesap silme işlemleriniz için bitci destek departmanına, hesap kapatma isteğiniz ile ilgili bir dilekçe yazmanız gerekmektedir. https://support.bitci.com/hc/tr/requests/new adresi üzerinden talep oluşturmanız ile işlemleriniz başlatılacaktır.
  5. Bu dilekçede şahsınıza ait hesabınızın kapatılmasını belirtmenizin yanı sıra; isim, soy isim, tarih ve imza gibi kişisel bilgilerin eksiksiz bir şekilde yazılması gerekmektedir.
  6. Dilekçe ile birlikte yüzünüzün net bir şekilde belli olduğu ve kimliğiniz ile birlikte çekildiğiniz fotoğrafınızın da taraflarına iletilmesini istenmektedir.
  7. Dilekçe, kimliğinizin ön yüzü ve yüzünüzün fotoğraflarının yer aldığı belge destek departmanına gönderildikten sonra hesabınız ile ilgili gerekli incelemeler yapılır ve herhangi bir sorun bulunmaması ile hesap silme işleminiz tamamlanır.
  8. Gerekli inceleme ve hesap silme işlemleri yaklaşık olarak 1 ile 3 iş günü arasında değişiklik göstermektedir.
  9. Tüm bu işlemlerin geçerli olabilmesi için önceden, hesabım bölümünde yer alan kimlik doğrulama işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  10. Siteye üye olurken vermiş olduğunuz bilgiler ile karşılaştırmaların yapılması sonucunda hesap silme işleminiz onaylanmaktadır.

BİTCİ TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Bitci hesap silme işlemlerinizi akıllı telefonlarınız aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz. Bitci telefondan hesap silme linki https://support.bitci.com/hc/tr/requests/new şeklindedir. Gerekli evrakların tamamlanması ile adreste yer alan kısımların doldurulması ve belgelerin eklenmesi ile hesap kapatma talebiniz işleme alınmış olacaktır

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz