İninal Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

İninal hesap silme ile ilgili tüm ayrıntılara yer verdiğimiz bu yazımız ile sizlerde hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça pratik ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmek için yazımıza bir göz atın.

 

İNİNAL HESABI SİLME ADIMLARI

 1. ininal hesap silme işlemini gerçekleştirmeden önce hesap bakiyelerinizi kontrol ediniz.
 2. ininal hesap silme işlemlerini, ilgili platformun resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştiremezsiniz.
 3. Resmi internet sitesi üzerinden, online işlemler ve kartlarım menüsünün kullanımı ile sadece sahip olduğunuz kartların silinme işleminin yapılmasına izin verilmektedir.
 4. İlgili uygulama, sadece üç adete kadar kart silme hakkını kullanıcılarına tanımıştır.
 5. ininal hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için ininal müşteri hizmetleri departmanı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 6. Müşteri hizmetleri departmanına ulaşım sağlayabileceğiniz numara 08503117701’dir.
 7. İlgili numara üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşım sağladıktan sonra, hesap silme işleminize ait talebinizi bildiriniz.
 8. Bu talebin üzerinde müşteri hizmetleri sizden, kişisel bilgilerinizi ve kart bilgilerinizi iletmenizi isteyecektir.
 9. Müşteri temsilcisine iletmiş olduğunuz bilgilerin doğrulunun teyit edilmesini bekleyiniz.
 10. Müşteri hizmetleri kendilerine iletmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu onayladıktan sonra ininal hesap silme işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirecektir.
 11. ininal hesap silme işleminizi yapmanız bu kadar kolaydır.
 12. Aynı zamanda, müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayarak, sahip olduğunuz ininal kartların kapatılma işlemlerini de telefon aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

İNİNAL TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

ininal hesap silme işlemleriniz için müşteri hizmetleri departmanına ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Yazımızda sizlere vermiş olduğumuz iletişim numarasını, hesap silme işlemleriniz için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, ininal telefonla hesap silme linki https://www.ininal.com/onis/notfound bağlantısını, telefonunuzdan ziyaret edebilir ve iletişim bölümüne tıklayarak müşteri hizmetleri departmanına erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz