Binance TR Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Binance TR hesap silme işlemi için gerçekleştirebilmeniz için izlemeniz gereken yolları yazımızda sizler için derledik. Adım adım anlatım sağladığımız bu işlemler sayesinde, oldukça kısa bir süre içerisinde Binance TR hesap silme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Binance TR Hesap Silme Adımları

 1. Hesap silme işlemi için öncelikle https://www.trbinance.com/ adresine giriş yapınız.
 2. Adrese giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan ‘giriş yap’ sekmesini tıklayınız.
 3. Sahip olduğunuz üyeliğe ait e-posta adresinizi ve parolanızı ilgili alanlara giriniz ve tekrar alt kısımda yer alan ‘giriş yap’ butonuna tıklayınız.
 4. Üyelik bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra ‘güvenlik’ sekmesini tıklayınız.
 5. ‘Güvenlik’ sekmesi altında yer alan ‘hesabı devre dışı bırak’ seçeneğine basınız.
 6. Hesabınızı gerçekten silmek istediğini onaylamanız gereken sayfa açıldıktan sonra gerekli onayı veriniz.
 7. Hesap kapatma işleminiz bu adımları gerçekleştirmeniz sonrasında tamamlanmış olacaktır.
 8. Bu işlemleri gerçekleştirmek için doğrudan https://binancetr.zendesk.com/hc/tr/articles/360049270611-Hesap-Nas%C4%B1l-Devre-D%C4%B1%C5%9F%C4%B1-B%C4%B1rak%C4%B1l%C4%B1r- bağlantısını da tıklayabilirsiniz.
 9. Kapatılan hesapların tekrar açılmasını talep edebilirsiniz. Ancak bunun için https://www.trbinance.com/ resmi internet sitesi üzerinden destek ekip ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 10. Destek ekibin sizlere gönderimini sağlayacakları formun doldurulup, geri iletilmesi ile gerekli incelemeler sonucunda hesabınızın tekrar açılıp açılamayacağı ile ilgili size dönüş gerçekleştirilecektir.
 11. Üyelik bilgilerini hatırlamayan kullanıcıların, hesaplarını kapatmaları da mümkündür.
 12. Bu gibi durumlarda izlemeniz gereken yol yine ilgili uygulamanın destek departmanı ile iletişime geçmek olacaktır.
 13. Hesap kapatma talebinizi ve üyelik bilgilerinizi hatırlamadığınızı destek departmana ileterek, gerekli soruların cevaplarını yanıtladıktan kısa bir süre sonra hesap kapatma işleminiz gerçekleştirilecektir.

Binance TR Telefondan Hesap Silme Linki 2022

Binance TR üyeliğinizi bilgisayarınızı kullanarak sonlandırabileceğiniz gibi telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz mobil uygulamalar aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, telefonunuzda yer alan internet tarayıcınıza Binance TR telefondan hesap silme linki olan https://binancetr.zendesk.com/hc/tr/articles/360049270611-Hesap-Nas%C4%B1l-Devre-D%C4%B1%C5%9F%C4%B1-B%C4%B1rak%C4%B1l%C4%B1r- bağlantıyı yazarak da işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz