Badoo Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Sahip olduğunuz Badoo hesap bilgilerinizi kalıcı olarak silmek için gerçekleştireceğiniz tüm işlemleri sırası ile sizlerle paylaştık. Tüm işlemlerin maddeler halinde yer aldığı bu yazımızı okuyarak, hesap silme işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

BADOO HESAP SİLME ADIMLARI

 1. Hesap silme işlemini gerçekleştirmek adına https://badoo.com/settings adresine giriş yapınız.
 2. Açılan sayfada sizden istenilen kullanıcı adı ve parolanızı ilgili alana yazınız.
 3. Farklı bir sosyal kimliğinizi kullanarak üyelik işlemini gerçekleştirdiyseniz, sağ kısımda yer alan seçeneklerden kayıt gerçekleştirdiğiniz sosyal platformu tıklayarak giriş işleminizi tamamlayınız.
 4. Ana sayfaya giriş yapıldıktan sonra profil sekmesinin sağ üst kısmında yer alan ‘ayarlar’ seçeneğine tıklayın.
 5. Açılan pencerede bulunan ‘hesabı sil’ seçeneğine basın.
 6. ‘Hesabı sil’ seçeneğine bastığınız zaman, uygulama hesabınızı kapatmaktan sizi vaz geçirmek için özel üyelik telifleri sunacaktır. Bu teklifleri reddederek, hesabımı sil seçeneğine tekrar basmanız gerekmektedir.
 7. Son kez ‘hesabı sil’ sekmesi tıklandıktan sonra kimlik doğrulama işleminin gerçekleşmesi için uygulama, sizden şifrenizi girmenizi talep edecektir.
 8. Şifre talep edildikten sonra ilgili alana sahip olduğunuz şifreyi giriniz ve hesap silme işlemini tamamlayınız.
 9. İlgili uygulamaya ait abonelikleriniz var ise, bu işlemleri yapmadan önce ayarlar bölümünde yer alan ‘aboneliklerim’ seçeneğine giriş yapınız.
 10. Bu bölümden aktif abonelikleri kapatınız ve hesap silme işlemeni bu aşamadan sonra gerçekleştiriniz.
 11. Sahip olduğunuz abonelikleri kullanım sağladığınız işletim sisteminin uygulama indirdiğiniz programı aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

BADOO TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

İlgili uygulamanın mobil versiyonları üzerinden üyelik girişi yapılarak, sol üst kısımda yer alan ayarlar sekmesi seçilerek, hesap silme butonu tıklanır. Bu sayede, mobil uygulama üzerinden de sahip olduğunuz hesabı kolay bir şekilde silebilirsiniz. Badoo telefondan hesap silme linki olan https://badoo.com/settings adresi ile de telefonunuzda yer alan internet tarayıcısını kullanarak ve belirtilen işlemleri gerçekleştirerek hesap silme işleminizi yapabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz