Çiçek Sepeti Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Çiçek sepeti hesap silme işleminizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmeniz adına, gerçekleştirmeniz gereken tüm adımları sizler için hazırladık. Yazımızı inceledikten sonra hesap silme işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

ÇİÇEK SEPETİ HESAP SİLME ADIMLARI

  1. Çiçek sepeti üyeliğinizi iptal edebilmek için öncelikle üye olurken kullanım sağladığınız e-posta adresinizi, şifrenizi ya da üye olmak için hangi sosyal medya hesabınızı kullanmayı tercih ettiğinizi doğru bir şekilde hatırlamanız gerekiyor.
  2. Hesap silme işlemini gerçekleştirmeden önce mutlaka siparişlerinizi kontrol ediniz.
  3. Çiçek sepeti hesap silme işlemleri diğer sitelerde olduğu gibi hesap ayarları menüsünden ya da site içerisinde yer alan herhangi bir menü aracılığı ile gerçekleştirilemiyor.
  4. Çiçek sepeti hesap silme işlemlerini gerçekleştirebilmek adına çiçek sepetinin destek departmanına, talebinizi bildiren bir e-posta atmanız gerekmektedir.
  5. Hesap silme talebinizi yazacağınız e-postanıza; isim, soy isim, T.C kimlik numaranız ve imzanızı da ekleyerek cicekbilgi@ciceksepeti.com e-posta adresine gönderiniz.
  6. Talebinizi ilettiğiniz destek departmanı, işlemlerin gerçekleştirilmesi için hesabınızı inceleyerek, hesap silme isteğinizi yerine getirir ve sizlere bilgilendirme maili iletir.
  7. Bu işlemlerin tamamlanması beklerken dilersiniz, https://www.ciceksepeti.com/uye-girisi?ReturnUrl=%2Fhesabim%2Filetisim-izinlerim bağlantısına giderek, çiçek sepeti uygulaması için vermiş olduğunuz izinlerinizi iptal ederek, uygula üzerinden tarafınıza herhangi bir bildirim gelmesini engelleyebilirsiniz.
  8. İzinleri iptal ederken, talebiniz ile ilgili sizlere bilgi verilmesini tercih ettiğiniz iletişim kanalının izin onayını kaldırmamanızda, süreç ile ilgili bilgi edinebilmeniz açısından fayda olacaktır.

ÇİÇEK SEPETİ TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Çiçek sepeti hesap silme işlemini e-mail yolu ile gerçekleştirebildiğiniz için bunu masa üstü ve diz üstü bilgisayarlarınızdan rahatlıkla yapabileceğiniz gibi çiçek sepeti hesap silme linki cicekbilgi@ciceksepeti.com bağlantısı ile cep telefonlarınızı aracılığı ile de e-mail atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, telefonunuzda yer alan mobil uygulamanın ayarlar bölümünden uygulamaya vermiş olduğunuz tüm izinleri kaldırabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz