Aliexpress Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Aliexpress hesap silme işleminin gerçekleştirilmesi için gerekli olan detaylara yazımızda yer verdik. Belirtilen işlemleri sırası ile gerçekleştirerek hesap silme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Aliexpress Hesap Silme Adımları 2022

 1. Öncelikle ilk yapmanız gereken https://www.aliexpress.com/ adresine giriş yapınız.
 2. İlgili alana ad ve soy bilgileriniz ile şifrenizi giriniz.
 3. Kullanıcı bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra giriş butonuna tıklayınız.
 4. İlgili siteye üye olunurken; Facebook, Google ya da Apple kimlik bilgileriniz ile giriş yaptıysanız, bu mecralara ait kişisel bilgileriniz ile giriş yapmalısınız.
 5. Tüm bilgililerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra giriş butonuna basarak kendi profilinize girme işlemini tamamlamış olacaksınız.
 6. Sonrasında ana sayfada sağ üst bölümde yer alan ‘Hesabım’ seçeneğini tıklayınız.
 7. ‘Hesabım’ seçeneğinin alt kısmında yer alan ‘Hesap Ayarları’ bölümüne giriş yapınız.
 8. ‘Hesap Ayarları’ bölümüne girdikten sonra bu sekme altında bulunan ‘Profilimi Düzenle’ seçeneğine giriş yaparak, bu sekme içerisinde bulunan ‘Hesap Kapatma’ alanı tıklanmalıdır.
 9. Bu aşamada karşınıza bir link çıkması muhtemeldir. Link çıkması halinde geri kalan işlemlerinizi bu linki tıklayarak gerçekleştirmelisiniz.
 10. Link çıkması halinde, yeni açılan sekmeden ‘Hesabı Kapat’ seneği tıklanarak işleminizi tamamlamış olursunuz.
 11. Link çıkmaması durumunda ise; direkt olarak ‘Hesap Kapatma’ sekmesini tıklayarak hesap kapatma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Aliexpress Telefondan Hesap Silme Linki 2022

Aliexpress üyeliğinizi, mevcut akıllı telefonlarınızı kullanarak da kapatabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, https://login.aliexpress.com/ Aliexpress telefondan hesap silme linkini telefonunuzda yer alan internet tarayıcısına yazmak ve ilgili alana giriş yapmaktadır. Bu aşamada da yukarıda verilen adımları takip ederek, hesap silme işleminizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz