Letgo Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Letgo uygulamasını artık kullanmak istemiyorsanız hesabınızı silmenizi kolaylaştıracak tüm ayrıntıları sizler için yazımızda anlattık. Sizlerde yazımızı okuduktan sonra hızlı bir şekilde letgo hesap silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

LETGO HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Letgo uygulamasına ait hesap silme işlemleriniz için öncelikle https://www.letgo.com/ linkine tıklayınız.
 2. Letgo ana sayfasına yönlendirilmenizin ardından üyelik bilgilerinizi giriniz ya da üye olurken kullanım sağladığınız sosyal medya hesabınıza ait butonu tıklayınız.
 3. Giriş işleminden sonra sağ üst köşede size ait olan profil resmini tıklayınız.
 4. Profil resmini tıkladıktan sonra açılan menüde yer alan ‘letgo hakkında’ seçeneğini tıklayınız.
 5. Açılan pencerede yer alan ‘yardım’ butonuna tıklayınız.
 6. Bu aşamada karşınıza farklı seçeneklerin olduğu bir menü penceresi daha açılacaktır. Bu menü içerisinde yer alan ‘teknik’ seçeneğini tıklayanız.
 7. ‘Bizimle iletişime geç’ başlığı altında kayıtlı e-posta adresinizin yer aldığı bir kutucuk çıkacaktır. Bu kutucuğun alt kısmında ‘sana nasıl yardımcı olabiliriz?’ sorusunu göreceksiniz.
 8. Bu sorunun altında yer alan kutucuğun sağ kısmında yer alan ‘ok’ işaretini kullanarak ‘hesabımla ilgili sorun var’ seneğini seçiniz.
 9. Bu seçenekten sonra karşınıza çıkan kutucuktan ‘hesabı silmek istiyorum’ şıkkını seçinizi.
 10. Sonrasında ise, hesabınızı neden silmek istediğinize dair açıklama yazmanız gereken bir alan karşınıza çıkacak. Bu alana geçerli bir neden yazınız ve ‘gönder’ butonunu tıklayınız.
 11. Letgo ekibi tarafından size gelen e-postayı, ‘profilimi kalıcı olarak siler misiniz?’ yazarak cevaplayınız.
 12. Letgo hesap silme işleminiz, cevaplayacağız e-posta ile tamamen silinmiş olacaktır.

LETGO TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Yukarıdaki yazımızda belirttiğimiz işlemleri bilgisayarınızdan rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, letgo telefondan hesap silme linki https://play.google.com/ bağlantısını kullanarak, telefonunuzun sahip olduğu işletim sistemine uygun versiyonu indirerek, aynı işlemleri uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz