Tüzün bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Kadınların modayı yakından takip ettikleri herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Şık giyim ürünlerine en çok kadınlar talep göstermektedir. Haliyle de kadın giyim mağazaları bu sayede güzel kazançlar elde etmektedir. Eğer kadınlara hitap edecek bir giyim mağazası açmayı planlıyorsanız fırsat ayağınıza geldi. Ünlü kadın giyim markası Tüzün bayilik veriyor. Bu sektör ile ilgilenen çoğu kişi Tüzün markasını tanımaktadır. Hayli kaliteli, şık ve trend ürünler üretmektedir. O halde Tüzün bayilik – franchise almak çok mantıklı bir seçim olacaktır.

1979 yılından beri giyim sektöründe üretim ve perakende satış yapın Tüzün sektör tecrübesi ile sizlere karlı bir ortaklık şansı sunuyor. Şık ve trend ürünler üretmeyi hedefleyen Tüzün bu sayede hazır giyim alanında tanınan markalardan birisi olmayı başarmıştır. Kendi koleksiyonunda yer alan giyim ürünlerini Ankara’daki özel fabrikasında üreten Tüzün, bu ürünlerin kalite kontrolünü de kendisi yapmaktadır.

Tüzün Bayilik Şartları – Franchise Özellikleri

Tüzün bayilik şartları

  • Mağazacılık ve perakende satış sektöründe tecrübeli, girişimci adayların bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Tüzün bayiliği almak isteyen yatırımcı adaylarımız mağazalarını şehrin işlek AVM’lerinde veya diğer giyim mağazaların da olduğu şehrin işlek cadde ve bulvarlarında açmalıdır.
  • Açılacak olan Tüzün mağazasının dekorasyon planı bizim tarafımızdan hazırlanır, projelendirilir. Dekorasyon işlemlerinin maliyeti yatırımcı tarafından karşılanır. Tüm dekorasyon işlemleri Tüzün tarafından yapılır ve mağaza açılışa hazır hale getirilir.
  • Açılacak mağazanın en 150 m2 kullanım alanı, en az 15 metre cephesi olmalıdır. Kullanım alanında %10 depolama alanı olmalıdır.
  • Tanıtım ve pazarlama giderleri yatırımcıya aittir. Tanıtım için harcanacak bütçe yatırımcının bütçesine bağlı olarak karşılıklı olarak kararlaştırılır.
  • Franchise işletme hakkı 4 yıl süreyle yatırımcı adayına verilir. 4 yıl sonrasında taraflar tekrardan bir araya gelerek franchise değerlendirmesi yapabilir. Anlaşma sağlanırsa franchise devam ettirilir.
  • Ürünler için tek marka kullanılacaktır. Mağazada sadece Tüzün ürünleri satılabilir.
  • Diğer şartlar ve bayilik sisteminin detayları yatırımcı adayıyla yüz yüze görüşmede anlatılacaktır.

Tüzün Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Tüzün bayilik başvurusu

Yukarıda görüleceği üzere Tüzün’ün yatırımcı adayları zorlayacak şartları yoktur. Eğer bu markaya yatırım yapmayı düşünüyorsanız firma yetkililerine aşağıdaki mail adresinden ulaşıp bayilik talebinizi iletebilirsiniz.

Tüzün Bayilik e-Mail: online@tuzun.com.tr

Firma İletişim
Tüzün Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Ehlibeyt Mahallesi 1258. Sokak No:11 Balgat/ANKARA
TEL: 0 (312) 473 67 00

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz