Masterpass Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Masterpass hesap silme işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına hazırladığımız yazımızı okuduktan sonra işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

MASTERPASS HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Masterpass hesabınızı silmeden önce mevcut bakiye durumunuzu kontrol ediniz.
 2. Masterpass hesabınızı silme işlemine başlamak için https://www.masterpassturkiye.com/Login.aspx? linki tıklayınız.
 3. Açılan ekran, Masterpass resmi internet sitesidir.
 4. Bu ekran üzerinde yer alan telefon numarası ve şifre alanına, üye olma işlemleri sırasında belirlediğiniz kişisel bilgilerinizi giriniz ve ‘giriş’ butonuna basınız.
 5. Masterpass kişisel ekranınıza giriş yaptıktan sonra ‘kullanıcı profil’ bölümünü tıklayınız.
 6. Bu bölüm içerisinde ‘kartlarım’ sekmesini göreceksiniz.
 7. ‘Kartlarım’ sekmesini tıklayınız ve sahip olduğunuz kartların listesinin açılmasını bekleyiniz.
 8. Bu bölümde yer alan mevcut kartlarınızı tek tek silebilirsiniz.
 9. Listede son kalan kartınızı da silme işlemini tamamladıktan sonra Masterpass hesabınızı da otomatik olarak silinecektir.
 10. Masterpass hesabınıza ait sadece telefon numaranızı hatırlıyor iseniz, https://www.masterpassturkiye.com/Login.aspx? linki üzerinden ‘şifremi unuttum’ sekmesini tıklayınız.
 11. Bu bölümde şifrenizi unuttuğunuzu ve hesabınızı silmek istediğinizi belirtebilirsiniz.
 12. Farklı nedenlerden dolayı, Masterpass platformuna üye olurken kullanım sağladığınız cep telefonu numaranıza ulaşılmaması durumunda ise, farklı bir yok izleyebilir ve hesap silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 13. Kayıtlı telefon numarasına erişimin sağlanamadığı durumlarda, sisteme üye olurken kullandığınız e-posta adresiniz üzerinden, masterpassturkiye@echoccs.com e-posta adresine hesap silme talebinizin yer aldığı bir yazı iletiniz.
 14. Göndermiş olduğunuz e-posta ile ilgili uygulamanın destek departmanı talebinizi işleme alacak ve sonuç ile ilgili sizlere bilgi verecektir.

MASTERPASS TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Masterpass hesap silme işlemi için belirttiğimiz tüm adımları sırası ile bilgisayarlarınız aracılığı ile gerçekleştirerek, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda, Masterpass telefondan hesap silme linki https://www.masterpassturkiye.com/Login.aspx? bağlantısı ile akıllı telefonlarınızdan da bu işlemleri yapabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz