Sefamerve bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Sefamerve bayilik koşulları, bayilik verilmesi başlıkları hakkında bilgiler iletilirken, Sefamerve markasının bayilik olanağı sunmadığı hakkında bilgilendirme yapılır. Sefamerve ürün satışlarını internet üzerinden gerçekleştiren bir markadır. Sefamerve firması, dışarıdan yapılacak başvurular için bayilik verilmesi gibi bir olanak sunmamaktadır. Sefamerve bayilik şartlarını, Sefamerve bayilik alım başvurusunu, Sefamerve markası özelliklerini, Sefamerve markasının neden bayilik vermediği hakkında bilgileri, alt başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Tesettür sektörü ülkemizde belki de en hızlı büyüyen sektörlerden birisidir. Kısa zaman içerisinde bu sektörün bu kadar gelişeceğini belki de kimse tahmin edemezdi. 2010 sonrasında büyük atılım gösteren sektör şu sıralar en karlı iş kollarından birisi. Tesettür giyimde her zaman ihtiyaç duyulan eşarp, türban, şal gibi başlıca ürünler en çok satanlarken abiye elbise, ferace ve kap modelleri de oldukça fazla talep görüyor. Tesettür giyim sektörünün zirvedeki firmalarından olan Sefamerve de bu alanda en kaliteli üretimleri yapan firmalardan birisi. Armine ve Tekbir Giyim ile birlikte sektörün zirvesinde yer alan Sefamerve bayilik veriyor mu ? Bu yazımızda Sefamerve’den bayilik alınır mı sizlere anlatıyoruz. Böylece aklınızdaki tüm sorulara yanıt alacaksınız.

Sefamerve Bayilik Veriyor Mu?

Sefamerve bayilik verilmesi işlemi, firma tarafından şu an için yapılmaz. Sefamerve firması bayilik almak isteyenlere yönelik bayilik verme olanağı sunmayıp, ürünlerinin satışını kendi çatısı altında gerçekleştirir. Sefamerve bayilik olanaklarının bulunmaması hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • Sefamerve markası, ürün satışlarını internet adresi üzerinden gerçekleştirmesi sebebi ile bayilik olanağı sunmaz.
 • Sefamerve internet yoluyla, yurtdışında birçok ülkeye yönelik ürün satışı gerçekleştirmesi sebebi ile ürünlerini kendi firma çatısı altında yönetir ve satışını gerçekleştirir.
 • Sefamerve firması, E-ticaret destekli bir çalışma alanı kullandığı ve bu alanda gelişim sağlamayı hedeflediği için bayilik vermemektedir.

Sefamerve alternatifi

Tesettür giyim sektöründe kısa zamanda büyük bir başarı örneği gösteren Sefamerve firmasından bayilik almak isteyen pek çok kişi bulunmakta. Kendi tesettür giyim mağazasını açmayı planlayanların Sefamerve gibi kaliteli firmadan ürün tedarik desteği almak istemesi son derece normaldir. Ancak onlar için kötü haberlerimiz var. Sefamerve firması şu ana kadar açmış olduğu mağazaları kendi birimleri tarafından açmıştır.

sefamerve bayilik veriyor mu

Sefamerve tüm ürünlerini perakende olarak kendi mağazalarında, kendisi satmaktadır.

Sefamerve firması bayilik vermemektedir. Bugüne kadar açtıkları tüm mağazaları kendileri açmış ve işletmiştir. Dışarıdan başvuru yapan kişilerin bayilik başvuruları kabul edilmemekte, ayrıca toptan satış şansı da verilmemektedir.

Sefamerve Bayilik Şartları Neler?

Sefamerve bayilik koşulları, firma tarafından her hangi bir açıklama ile belirtilmemiştir. Bayilik şartlarının belirtilmemesinin sebepleri şu şekilde sıralanır:

 • Sefamerve markası, E-ticaret ile çalışma gerçekleştirmesi sebebi ile bayilik alım olanağı sunmaz.
 • Bayilik olanağı sunulmayan firmanın, bayilik şartlarına ilişkin bir bilgide bulunmamaktadır.

Marka Türkiye’de yer alan en başarılı E-ticaret sitelerinden birine sahiptir. Bu duruma bağlı olarak, sitesi üzerinden aldığı ürün siparişleri hem yurtiçi hem de yurtdışı odaklıdır. Ürünlerin farklı alanlara dağıtılması ve ürünlerin müşterilere güvenle ulaştırılması ile belirli yerlerde kendine ait ofis açılışları sağlamıştır. Bu ofisler ile ürün tedariki sağlayan firmanın, dışarıdan yapılacak olan başvurular için Sefamerve bayilik verme işlemleri bulunmamaktadır.

Sefamerve Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sefamerve bayilik müracaatı hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

 • Sefamerve firmasına bayilik başvurusu yapmak için her hangi bir internet adresi bulunmaz.
 • Sefamerve firmasına bayilik başvurusu için açıklanmış olan herhangi bir başvuru merkezi veya binası bulunmaz.
 • Sefamerve bayilik başvurusuna yönelik açıklanan her hangi bir şart bulunmaz.
 • Firma ürünlerinin satışını, kendi bünyesine ait web adresinden sağlaması sebebi ile bayilik alım olanağı sunmamaktadır.

Sefamerve Neden Bayilik Vermiyor?

Sefamerve’nin bayilik vermeme sebepleri şu şekilde sıralanır:

 • Firma tarafından, yurtdışında yer alan satış bölgelerine, ürünlerini hızlı ulaştırma koşullarını sağlamak amacı ile bayilik verilmez.
 • Ürünlerin yurtdışına hızlı satışının sağlanması ve iş sahasının genişletilmesi amacı ile E-ticaret koşullarında satış sağlandığı için bayilik verilmez.
 • Fas ve Hollanda’da açılan bayilikler ile yeni iş girişimlerinin oluşturulması sebebi ile bayilik olanağı sunulmamaktadır.

Sefamerve Şirketi Özellikleri

Sefamerve firması özellikleri şu şekilde sıralanır:

 • Sefamerve firması, yurtdışında yer alan ülkelere ürün satışı ve dağıtımı sağlayan başarılı bir markadır.
 • Yurtdışında ve yurtiçinde kendi bünyesine ait ofisler yoluyla ürün dağıtımı sağlamaktadır.
 • Firma ürün satışlarını ise kendine web adresi üzerinden ve E-ticaret siteleri üzerinden gerçekleştirir.
 • Firmanın kendisine ait etkili reklam teknikleri bulunur.
 • Avrupa içerisinde bulunan en iyi girişimci şirketler listesinde ilk 100 firma arasında yer alır.
 • Kaliteli ve geniş yelpazeye sahip ürün satışlarını, online işlemler ile gerçekleştirir.
 • Sefamerve markasına ait E-ticaret sitesi satış hacmi ve başarı koşulları ele alındığında, Türkiye’nin en başarılı E-ticaret siteleri arasında yer alır.
 • Markanın dışarıdan yapılan başvurulara yönelik Sefamerve bayilik verme, olanağı bulunmamaktadır.

Sefamerve Alternatifi Firma Var Mı?

Sefamerve alternatifi

Elbette. Hiç bir firma alternatifsiz değildir. Sefamerve firması şu an tesettür giyim için bayilik vermemekte ama en az onun kadar kaliteli bayilik veren firma bulunmakta. Bizim sizlere tavsiyemiz kaliteli tesettür ürünleri üreten Zühre Giyim firmasıdır. Aşağıdaki bağlantıdan Zühre Giyim hakkında ekstra bilgiler alabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz