Züccaciye Bayiliği Veren Firmalar 2023! Franchise ve İsim Hakkı Alınabilecek Markalar

Züccaciye bayiliği veren firmalar bütün evlerde, kurumlarda, iş yerlerinde görülen ürünleri satarlar. Saklama kapları, çay bardakları, kadehler, ölçü kapları ve çok daha fazlası ürün yelpazesi arasında yer alır.

Bu nedenle de yüksek satış potansiyeline sahiptir. En karlı iş fikirleri arasında yer aldığından bayilik almak akıllıca bir harekettir. Bayilik alarak siz de temel mutak ekipmanlarından tutun da aklınıza gelen bütün diğer züccaciye kalemlerinin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Bernardo Züccaciye Bayiliği

Bernardo 1984 senesinden bu yana  müşterilerine hizmet veren köklü bir firmadır. Hediye eşya ürünlerini satar. Türkiye de en bilinen firmalardan bir tanesidir. Bayilik vermektedir.

Bayilik alan kişiler firma sayesinde yüzde 36 ya varan kar elde etmiş olurlar. Her sene ortalama 10 yeni bayi açan firma,2022senesinde de yeni bayilikler vermeye devam etmektedir.

Kişilerin ortalama 450 bin TL kadar yatırım bütçesine sahip olması gerekiyor. Bernardo girişimde bulunmak isteyen kişilere ayrıca eğitim de veriyor. Ayrıca pazarlama kampanyaları ve reklam çalışmaları ile marka ön plana geçerek kişilerin müşteri potansiyelini artırıyor.

Biev Züccaciye Bayiliği

Biev 2007 senesinde faaliyetlerini genişleterek sadece züccaciye firması olmaktan fazlasını başardı. Hayalinizdeki gibi biev sloganı ile yola çıkan marka geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Hem de bayileri yüksek kar marjına sahip oluyorlar.

Kişilerin bayilik alması halinde ortalama yüzde 50 ye varan kar marjına sahip olduğu bilinmektedir. Bayi olmak isteyen kişilerin en az 390 bin TL kadar yatırım yapması gerekiyor. Yatırım bedeli 400 bin TL ye kadar çıkıyor.

Evinesa Home Züccaciye Bayiliği

Evinesa Home ev gereçleri ve ev tekstili alanında insanların en çok tercih ettiği markalar arasında yerini alıyor. 2000 den fazla ürün çeşidine sahip olan marka, girişimcilere sabit marj garantisi sunuyor.

Buna ek olarak kurumsal saha destekleri, eğitim ve satış sonrası destek de bayilik alan kişilerin faydalanabilecekleri avantajlar arasında yer alıyor. Bayilik almak isteyen kişilerin uzun süreli bir anlaşmayı göze alması şart.

Karaca Züccaciye Bayiliği

Karaca sadece yurt içinde değil yurt dışında da en çok tercih edilen markalar arasında yerini alıyor. Firmanın geçmişi 1973 senesine kadar uzanıyor.

Geniş ürün yelpazesi ve marka bilinirliği ile marka bayilik alanlara çok sayıda avantaj sunuyor. Bayilik almak isteyen kişilerin direkt mağaza yetkilileri ile iletişime geçmesi şart.

Esse Züccaciye Bayiliği

Esse bayilikleri bütün Türkiye genelinde yayılmış haldedir. Popüler olan bu marka sofra ürünleri ihtiyaçlarının hemen hepsini karşılaması adına oldukça iddialıdır.

Girişimcilere yüksek satış potansiyeli sunar. Ürünlerini sergilemek isteyen kişilerin mutlaka işlek yerlerde yer alması şartını sunuyor. Bu nedenle bayilik almak isteyen kişilerin ofisleri önem taşıyor. Ofisler için belli başlı şartlar sunulmuştur.

100 ile 200 metre kare arasında değişen bir alan olması ilk şartlar arasında yer alıyor. Buna ek olarak yatırım bütçesi hakkında bilgi verilmiyor. Bilgi almak isteyen kişilerin mutlaka başvuru yaması gerekiyor.

Korkmaz Züccaciye Bayiliği

Korkmaz müşterilerine sofra aksesuarları, çeyiz sandıkları, tencere, tava gibi çok sayıda ürün sunuyor. Bayilik almak için en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Müşteri odaklı bir yaklaşım benimseniyor.

Marka kriterlerine uygun olan kişiler bayilik almak için fırsata sahip oluyor. Çok sayıda mutfak ekipmanı sunuluyor. Bu ekipmanlar arasında kahvaltı takımları, sofra aksesuarları gibi ürünler yer alyor.

 

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz