Tekbir Giyim Bayilik ve Franchise Ücreti Ne kadar? 2023 şartları nedir? İsim hakkı nasıl alınır?

Ek İş Ajandası olarak sitemizde şu ana kadar onlarca farklı iş fikri verdik. Bunlar arasında en çok okunan iş fikirlerimizden birisi tesettür giyim mağazası açmak oldu. Sitemizde makaleyi yayınladığımızdan beri pek çok farklı kişiden olumlu yorumlar aldık ve sektöre girmeye hevesli olan kişilere yardımcı olduk. Tesettür giyim sektörü karlı bir iş kolu olduğu için girişimci kişiler bu pastadan bir şeyler bizler de kazanır mıyız acaba diye hareket ediyorlar ve burada bir yoğunluk oluşuyor. Sektördeki üretici firmalarda bu durumdan nasipleniyor ve bayilik – franchise vererek ürünlerini ülkemizin pek çok noktasındaki mağazalarda satma imkanına kavuşuyorlar. Tekbir Giyim markası da tesettür giyimi takip eden bayanların yakından tanıdığı, sık sık alışveriş yaptığı bir mağaza olduğu için acaba Tekbir Giyim bayilik veriyor mu sorusu sorulmaya başlandı.

1982 yılında İstanbul’da kurulan Tekbir Giyim tesettür sektörünün öncüsü olan firmalardandır. Eşarp, türban, tunik, abiye elbise, ferace ve kap üretimi yapan firma bu sektörde diğer firmalara da modern ve şık tasarımları ile örnek olmuştur. Peki Tekbir Giyim ürünleri satmak için mağaza açılabilir mi ? Tekbir Giyim bayilik veriyor mu ?

Tekbir Giyim Bayilik – Franchise Verir Mi & Ücreti Ne Kadar

Tekbir bayilik veriyor mu

Bizler de bu sorunun yanıtını merak ediyorduk. Bu nedenle firmanın yetkilileri ile e-mail yoluyla yazışarak bayilik – franchise hakkında bilgi talep ettik.

Firma yetkilileri ile yaptığımız görüşme sonucundan sizlere Tekbir Giyim’in bayilik vermediğini söyleyebiliriz. Bir çok insan Tekbir Giyim’in mağazalarının bayilik yoluyla açıldığını sanmakta ancak bu bilgi yanlıştır. Mağaza standartlarını korumak ve üretim kalitesini ve miktarını belli bir seviyede tutmak isteyen Tekbir Giyim dışarıdan kişilere bayilik vermemektedir.

Şu ana kadar açılmış olan Tekbir Giyim mağazaları firmanın kendisi tarafından açılmış ve işletilmektedir. Bu üzücü bir haber ama Tekbir Giyim bayiliği alamazsınız. Firma belki ileriki zamanlarda bu politikasında değişime gidebilir ama 2019 yılı itibarıyla firma franchise – bayilik vermemekte.

Tekbir Giyim Alternatifi Bayilik Alabileceğiniz Firmalar

Tekbir alternatifi

Tesettür giyim üretimi yapan pek çok kaliteli firma bulunmakta. Tekbir Giyim’e alternatif olarak bu firmalara başvurabilir ve buralardan bayilik talebinde bulunabilirsiniz. Aşağıdaki konumuzda sizler için tesettür giyim sektöründe bayilik veren eşarp, türban, ferace, kap üretimi yapan firmaları tanıtmıştık;

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz