Seç Al Kuruyemiş Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Seç Al Kuruyemiş 2018 yılında markasını tescil ettirerek gıda sektörüne adım atmıştır. Kaliteli ürünü zahmetsiz, uygun fiyatla ve yerinde tüketiciye sunmak için büyüme hedeflerini yerel destekle kuvvetlendiren marka, online alışverişte de ilklerin adresidir.

Seç Al Kuruyemiş bayiliği alarak siz de işinizi geleceğe taşıyabilirsiniz. Bakliyattan kuruyemişe, lokumdan baharata, kuru meyveden pestil çeşitlerine kadar zengin bir ürün yelpazesine sahip olan marka “Tarladan Sofraya” sloganıyla Türkiye geneline hizmet verir.

  • Sektörde öncü ve örnek firma olma hedefiyle büyüyen
  • Çevreye ve insana duyarlı
  • Güçlü satış, pazarlama ve dağıtım ağıyla geleneksel lezzetleri sofralarımıza getiren Seç Al Kuruyemiş
  • Fiyat, kalite ve lezzette %100 müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Seç Al Kuruyemiş Bayilik Şartları Nelerdir?

Yeni iş fikirlerini değerlendiren girişimciler Seç Al bayiliği şartları hakkında markanın resmi web sayfası üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirler. https://www.sec-al.com.tr/sayfa/kiralik-isyeriniz-mi-var kategorisi üzerinden firma güncel bilgilerine tek tıkla ulaşılabilir.

Bayilik taleplerini 2020 yılında “Başarımıza ortak yeni girişimciler arıyoruz” sloganıyla duyuran marka, tüm Türkiye’nin tanıdığı ve tercih ettiği bir kuruyemişçidir.

Yeni bayilerini seçerken müşteri hizmetleri alanında belirlenmiş prensiplere uymayı garanti eden firmalarla çalışmayı tercih eden Seç Al Kuruyemiş, belirlenen şartları yerine getiren iş ortaklarıyla büyüme hedeflerini yerine getirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

  • Uygun bir lokasyonda
  • Yeterli büyüklüğe ve özelliklere sahip bir dükkânla
  • Yeterli personel çalıştırmak suretiyle Seç Al Kuruyemişle bayilik anlaşması yapılabilir.

2022 Seç Al Kuruyemiş Franchise Bedeli Ne Kadar?

Her zaman kaliteye önem veren Seç Al Kuruyemiş bayilik bedeli dükkân yeri ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Belirlediği prensiplerden hiçbir alanda taviz vermeyen firma, bayilerinin de aynı hassasiyetle çalışmasını ister ve takip eder.

Dekorasyondan ürün stokuna kadar her detay düşünüldüğü zaman bayilik maliyetinin minimum 100.000 TL olduğu söylenebilir. Reklam ve pazarlama çalışmaları için ayrılacak bütçenin de 20.000 TL civarında olması istenir. Seç Al Kuruyemiş ile bayilik sözleşmesinin imzalanmasının ardından ürünler firma tarafından tedarik edilir.

Seç Al Bayiliği Nasıl Alınır?

Bayilik tercihi işinin başında olan şirketler lehine verilir. Hijyenik bir ortamda, güler yüzlü hizmet veren işletmeciler, uygun bir lokasyonda Seç Al Kuruyemiş bayisi olabilirler. Şirket telefon numarası 0850 840 48 50’dir.

Bayilik talebi e-ticaret@alp-gida.com.tr üzerinden gerçekleştirilebilir. İletişim formu doldurularak Seç Al Kuruyemiş bayiliği almak için şirket yetkililerine de tek tıkla erişim sağlanabilir.

Seç Al Kuruyemiş’in Kaç Tane Bayisi Var?

Son iki yılda artan bayilik taleplerini karşılamaya çalışan Seç Al Kuruyemiş bayi sayısı 100’ün üzerindedir. İsmini ülke geneline yayan firma, güvenli kuruyemiş hizmetlerini hemen her noktada sunulan hizmetlerle yaygınlaştırmıştır. Firma tarafından bayilik talepleri toplanmaya devam ederken anlaşma sağlanan şirketlerle mağaza açılışları da son hızla sürdürülmektedir.

https://www.sec-al.com.tr/ üzerinden online alışveriş yapılabilir. Lezzetli taptaze kuruyemiş çeşitlerini, kaliteli ve uygun fiyatlarla tüketiciye sunan marka, Türkiye’nin dört bir yanında açılmaya devam eden şubeleriyle hizmetlerine devam eder.

Seç Al Kuruyemiş Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Seç Al Kuruyemiş müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 840 48 50’dir. Online alışverişler için;

  • Havale bildirim formu kullanılabilir.
  • Arıza ve iade talepleri için hazırlanan forma sipariş numarası da girilmelidir.

Kargo takibi, şubeler, iptal ve iade şartları, sosyal medya hesapları Seç Al Kuruyemiş resmi web sitesinde detaylı olarak belirtilmiştir. Tüm kampanya ve duyurulardan haberdar olmak isteyen ziyaretçiler, e-bültene üye olmak için e-posta adreslerini sisteme girerek ekle butonuna basabilirler.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz