Frango Döner bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Döner sektörü fast food alanında girilecek en mantıklı sektörlerin başında geliyor. Ucuz ve herkes tarafından ulaşılabilen bir ürün olması döneri bu kadar cazip yapıyor. Türk mutfağının en başarılı işlerinden olduğunu herkes biliyor. Yabancı turistlerin bile Türk dendiğinden akıllarına hemen lezzetli dönerlerimiz geliyor. Bu nedenle de bir çok insan döner bayilikleri veren firmalar ile anlaşıp dönerci salonu açmak istiyorlar. Biz de bu sebepten ötürü bu yazımızda döner franchise veren Frango Döner’e değineceğiz. Frango Döner bayilik başvurusu ve firmanın bayilik programının özelliklerini sizlere anlatacağız.

“Döner Sosla Yenir” diyen Frango Döner 2019 yılında büyüme hedefiyle yeni bayilikler veriyor. Döner sektöründe karlı bir iş yapmak isteyen yatırımcıları firmalarına davet eden Frango Döner düşük yatırım maliyeti ile sektöre girmek isteyenlere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Frango Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

frango döner bayilik şartları

Soslu dürüm bayiliği vermek için yeni iş ortakları bulma arayışında olan Frango Döner’in bayilik programı özellikleri şu şekildedir;

– Frango Döner’e katılmak isteyen genç girişimci adaylar ile çalışmak istiyoruz.
– Döner sektörüne girmeye karar verenler Frango Döner Franchise programımıza katılarak sektörün gerektirdiği konularda bizden tam destek alabilir.
– Düşük yatırım maliyetleri ile karlı bir iş yatırımı yapmış olursunuz.
– Özgün konseptimiz ve yenilikçi ürünlerimiz ile döner sektöründe kısa zamanda yatırımınızı amorti edersiniz.
– Bayi programımıza katılanlara sürekli olarak eğitimler verilir, şubede çalışacak personeller eğitilir.
– Kazan – Kazan düşüncesiyle yatırımcı ortaklarımız ile beraber büyümeyi hedefliyoruz.

Frango Döner’e yapılması gereken yatırım miktarı ve isim hakkı bedeli gibi konularda bilgi almak için aşağıda vereceğimiz e-mail adresini kullanabilirsiniz.

Frango Döner Bayilik Başvurusu

frango döner bayilik

Döner salonu açmak isteyenler içi bir çok avantajı barındıran Frango Döner’in bayilik sistemi herkese hitap ediyor. Düşük yatırım maliyetleri ile alabileceğiniz bu franchise’e başvurabilmek için hemen aşağıdaki e-posta adresine bir mail gönderebilirsiniz.

Frango Döner Bayilik Başvurusu: franchise@frango.com.tr

Yukarıdaki e-mail adresine “Frango Döner’den Bayilik Almak İstiyorum” başlıklı, içeriğinde kendinizi tanıttığınız, CV’nizi eklediğiniz bir mail attığınız takdirde firma yetkilileri sizinle temas kuracak ve Frango Döner Bayilik programının tüm detaylarını sizlere anlatacaktır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz