Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2023’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

2005 yılında Gültepe’de Ömer Aybak tarafından küçük bir dükkan olarak kurulan Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi lezzeti ile çok kısa sürede tanınan bir markaya dönüştü. Çiğ köfte sektörünün popüler firmalarından birisi olmayı başaran Ömer Usta İstanbul’da başladığı öyküsüne şimdi Türkiye genelinde devam ediyor. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi markası ile Türkiye’nin bir çok noktasına bayilik veren firma bu sayede sektördeki pay oranını da arttırdı. Gelecek hedeflerini büyüme üzerine kurgulayan Ömer Aybak sektöre giriş yaparak çiğ köfteci dükkanı açmak isteyenleri firmalarının bayilik programına davet ediyor. Bu makalemizde Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi bayilik başvurusu nasıl yapılır ve firmanın bayi şartları nedir sizlere anlatıyoruz.

Franchise bedeli talep etmeden bayilik veren Ömer Aybak bu sayede sermayesi düşük olan ve çiğ köfte sektörüne girmek isteyenlere kapısını sonuna kadar aralıyor. Sadece ürünlere yatırım yaparak bayilik alıp işinizi kurabiliyorsunuz.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayilik Şartları ve Özellikleri

meşhur adıyaman çiğ köftecisi bayilik şartları

  • Ömer Aybak markası ile uyumlu olarak çalışabilecek kurum kültürümüze sadık kalacak yatırımcı adayların başvurularını bekliyoruz.
  • Çiğ köfte sektörüne herkes girebilsin diye franchise – isim hakkı bedeli talep etmiyoruz. Sadece ürünlerimize yatırım yaparak bayilik alabilirsiniz.
  • Bayilerimiz için Ömer Aybak’ın en kaliteli çiğ köftelerini tedarik ediyoruz. Üretimlerimiz %100 doğal ve katkı maddesi içermemektedir.
  • Ürünlerimizin sevkiyatı gıda vakumu ile yapılmaktadır. Böylece siz bayilerimize ürünlerimizi taze bir şekilde gönderiyoruz.
  • Bayi adaylarımız bütçelerine uygun bir dükkan kiralayarak bizlere bildirmelidir.
  • Bayi adayımızın seçtiği lokasyonda insan trafiği yoğun olmalıdır. Bölgede okul, hastane, üniversite vs. gibi yapıların olması bayimiz için avantaj olacaktır.
  • Bayimiz dükkanın içerisini kendisi dekore edecektir. Firmamız dekorasyon desteği vermez bu işlem size aittir. Ancak dekorasyon Ömer Aybak şubeleri standartlarında olmalı ve kurum kültürümüze uymalıdır.
  • Bayimizin şubesinde çalışacak personeller deneyimli ekibimiz tarafından ücretsiz olarak eğitimden geçirilecektir.
  • Siz hızlıca satış yapabilin diye size özel reklamlar yapmaktayız. Üstelik reklam için ek ücret talep etmeden  !

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayilik Başvurusu

meşhur adıyaman çiğ köftecisi bayilik

Çiğ köfte sektöründe Ömer Aybak markası bu işe yeni girecek bir yatırımcı için büyük bir şans. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi ülke genelinde en bilinen markalardan birisi. Böyle bir firmanın yüksek franchise bedelleri talep etmeden bayilikler vermesi kaçırılmayacak bir fırsat. Bunu değerlendirmenizi öneriyoruz… Şimdi hemen bayilik başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki linke tıklayıp başvuru formunu doldurup gönderebilirler.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayilik Başvurusu : https://www.adiyamancigkoftecisi.com/

Başvuru formunuzu gönderdikten sonra firmanın franchise – bayilik yetkilileri sizinle temas kuracak ve ön görüşme yapacaktır. İşin karara bağlanması noktasında yüz yüze görüşme yapılarak franchise sözleşmesi imzalanır ve kuruluş işlemleri başlatılır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz