Çiğ Köfte Bayiliği Franchise Fiyatları! 2023’de bayilik veren firmalar

Neredeyse her köşe başında bir çiğ köftecinin olması sizin de dikkatinizi çekmiştir. Oldukça ucuz bir ürün olması nedeniyle öğrenciler ve esnaflar tarafından sıklıkla tercih edilen çiğ köfte işinde çok iyi bir kazanç var. Eğer sizde çiğ köfteci dükkanı açmak istiyorsanız bu yazımızda sizler için çiğ köfte bayiliği veren firmalar ve bu firmaların şartlarını anlatacağız. 2019 yılında çiğ köfte bayiliği veren firmalar hangileridir, koşulları nedir ve gereken sermaye miktarını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Çiğ Köfteci Dükkanı Açmak – Maliyet Ne Kadar Tutar ? sorularının cevabı için, içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Battalbey Çiğ Köfte

battalbey çiğ köfte bayiliği

Çiğköfte denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olan Battalbey çok uzun sürelerdir çiğ köfte sektöründe yer alıyor. Lezzeti ve ucuzluğu bir arada barındıran Battalbey günümüzde yüzlerce bayiye ulaşmış durumda. Hemen hemen her şehirde bir Battalbey çiğ köfte bayisi bulunabilmekte. Büyük bir kesim tarafından ucuzluğu ve çiğ köftesinin kalitesi nedeniyle tercih edilen Battalbey çiğ köfte bayilikleri dağıtıyor.

Çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında en iyi tercihlerden birisi olacak olan Battalbey bayilik verirken sizden herhangi bir kapora, hava parası, isim hakkı bedeli ve ek ücret talep etmiyor. Sizin sadece işi yapmak istediğiniz dükkanın tadilatının tamamlanmış olmasına dikkat ediyorlar. Ardından bayilik başvurunuz onaylanınca dükkan kurulumu (reklam tabelası vs için) için size yardım ediyorlar. Battalbey çiğ köfte bayiliği almak için aşağıdaki bilgileri sağlamalısınız.

Ad Soyad, Mail adresi, Telefon Numarası, Dükkanı Açmak İstediğiniz Nokta (AVM veya Sokak arası), İl/İlçe

Battalbey İletişim: 0 555 324 84 23

Çiğköftem

çiğköftem bayiliği

1993 yılından beri çiğ köfte sektöründe olan ve kaliteli hizmeti ile büyük bir bayilik ağına sahip olan Çiğköftem bayiliğine başvurabilirsiniz. Çiğ köfte dükkanı açmak isteyenler için iyi bir seçim olacak olan Çiğköftem bayiliği için gereken şartlar şu şekildedir.

AD Soyad, Mail adresi, İşin Yapılacağı Bölge, Telefon Numarası ile aşağıdaki numarayı arayarak bayilik başvurunuzu verebilirsiniz.

Çiğköftem İletişim: 90 212 444 21 26

Daha fazla bilgiyi Çiğköftem Bayilik Başvurusu ve Şartları & Özellikleri içeriğimizde bulabilirsiniz.

KOMAGENE

komagene bayiliği

Çiğ köftenin ülkemizde yaygınlaşmasına ön ayak olan bir diğer firma Komagene de bayilik vermektedir. Lezzetli çiğ köfteleri ve temiz şubeleri ile dikkat çeken Komagene’den bayilik almak için bazı şartlar gerekmektedir. Firma websitesinde bu şartları genel olarak anlatmış ancak biz yine de size özet geçelim.

Komagene bayiliği almak için sizden 20.000 TL + KDV talep ediliyor. Bu parayı kısa süre içerisinde çıkartacağınızı da belirtiyorlar. Bunun yanında işi henüz bilmediğiniz için size çiğ köfte bayiliği nasıl işletilir öğretebilmek için 1 haftalık kursa tabii tutuyorlar. Bu kurs neticesinde artık kendi işletmenizde çiğ köftecilik işinin standartlarını öğrenmiş olarak hizmet verebileceğinizi garanti ediyorlar.

Bunları kabul ediyorsanız Komagene’nin resmi websitesindeki WhatsApp bayilik başvuru hattından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte

tatlıses çiğ köfte

2010 yılında Tatlıses Gıda grubunun sahibi İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses Çiğ Köfte günümüzde yüzlerce şubeye ulaşmış ve bu sektörde en kaliteli hizmetleri sunan firmalardan birisi olmuştur. Acılı, acısız ve etsiz çiğ köfte üretimi yapan firma bayilik vererek ağını genişletmeyi planlıyor.

Tatlıses çiğ köfte bayiliği alabilmek için bir miktar isim hakkı bedeli ödemeniz gerekmektedir. Fakat yatırımınızı kısa sürede çıkartabileceksiniz. Kaliteli bir hizmet verdiğiniz takdirde Tatlıses çiğ köftelerini kolaylıkla satabilir ve işletme maliyetini çıkarttıktan sonra kara geçebilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte bayiliğine başvurabilmek için firmanın resmi websitesindeki başvuru formunu doldurup göndermeniz gerekmektedir. Dükkanınızı açacağınız lokasyonun onaylanması halinde bayilik başvurunuz kabul edilecek ve kurulum işlemleri başlatılacaktır.

Çiğköftemiss Bayilik Başvurusu ve Şartları & Özellikleri için içeriğimize göz atabilirsiniz.

Çiğköfteci Sait Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2022’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Çiğköftemiss Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2022’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Sosyete Çiğ Köfte Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2022’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2022’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Kahta Çiğ Köfte Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2022’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2022’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Tatlıses Çiğ Köfte Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2022’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

OSES Çiğ Köfte Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2022’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz