Tavuk ve Et Döner Bayiliği Veren Firmalar 2023! Franchise bedelleri ve Başvuru Şartları ne kadar?

Ülkecek en sevdiğimiz fast food ürünlerinden olan döner hem yiyeni, hem dükkan açanı memnun eden bir sektör. Karlılık oranının fazla olması ve herkes tarafından kolaylıkla satın alınabilen bir yiyecek olması dönercilere olan talebi arttırıyor. Eğer siz de yeni bir girişim başlatarak dönerci açmak istiyorsanız bu yazımızda döner bayiliği veren firmalar nelerdir, döner bayilikleri nereden nasıl alınır öğrenebilirsiniz.

Döner Bayiliği Veren Firmalar

Döner bayiliği veren firmalar genellikle isim hakkı – franchise bedeli talep etmemektedir. Ancak içlerinden bazısı bayilik için gereken bedeli ödemenizi isteyebilir. Rehberimizde daha çok isim hakkı talep etmeyen firmalardan bahsetmeye çalışacağız. Ancak diğerlerini de ekleyeceğiz. Bu yazımızda et ve tavuk döner bayiliği veren firmaları bulabileceksiniz.

Avrupa’da Dönerci dükkanı açma şartları! Fransa, Almanya, Avusturya’da Döner Dükkanı açma maliyeti ne kadar?

Baba Döner

Döner sektöründe önemli bir yere sahip olan Baba Döner bayilik – franchise veren firmalar arasında. Kaliteli ve lezzetli dönerin adı olan Baba Döner bazı şartlar dahilinde bayilik başvurularını kabul ediyor. Bu şartlardan en başta geleni ise açılacak dükkanın 60 – 100 metrekare bir dükkana sahip olmanız geliyor.

Bayilik başvuru şartları: Firma bayilik vereceği kişilerden tüm zamanlarını Baba Döner’e vermelerini ve kendi dükkanlarının başında durmalarını şart koşmakta. Açacağınız dükkanın başında durmanız sizin için bir sorun olmayacaktır. Bunlar haricinde dükkanı açacağınız lokasyon Baba Döner tarafından incelenecek ve fizibilite çalışması yapılıp size bayilik – franchise bedeli çıkartılacaktır. Sözleşmeniz yapıldıktan sonra bayiliğinizi almış olacaksınız.

Kasap Döner

Kasap Döner firması da döner bayiliği veren firmalar arasında en kaliteli hizmeti sunan firmalardan birisidir. Kasap Döner bayiliği almak isteyen kişiler firmanın resmi websitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz. Firma sizden franchise – bayilik bedeli istiyor mu bunu biz de bilmiyoruz. Websitelerinde net olarak belirtmemişler bu konuyu. Bayilik bedelini öğrenmek için firmayı telefon ile arayıp bilgi alabilirsiniz.

Lezzetli dönerin adresi Kasap Döner’e bayilik için daha detaylı bilgi almak için 0 (216) 472 24 34 nolu telefon numarasından her şeyi öğrenebilirsiniz.

Bereket Döner

Döner bayiliği veren firmalar arasında olan Bereket Döner uygun bedeller ile franchising veriyor. Döner işine girmek isteyenler için Bereket Döner oldukça iyi bir tercih olacak. Franchise başvurusu onaylanan kişilere oryantasyon eğitimi veren firma size döner işinin nasıl yapılacağını ayrıntılı olarak öğretiyor. Bu egitimlerde işin tüm inceliklerini size öğretiyorlar.

Bereket Döner bayilik – franchising hakkında daha detaylı bilgiler almak için +90 530 314 84 88 numaralı WhatsApp iletişim hattından firma ile temas kurabilirsiniz.

Sait Döner

Döner bayiliği almak için bir diğer tercihiniz de Sait Döner olabilir. %100 Et döner olarak hizmet veren Sait Döner bayilik vereceği kişilerin 25 ila 180 metrekare bir dükkana sahip olmasını talep ediyor. Ayrıca bayilik bedeli olarak 180 bin ila 300 bin TL arası bir bedel talep ediyor. Bu bedel sizin iş boyutunuza, dükkanınızın potansiyelinize bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Sait Döner bayiliği hakkında detaylı bilgi almak için 0 (212) 347 00 08 nolu bayilik – franchising hattını arayabilirsiniz.

Paşa Döner

Türkiye’nin bir çok noktasında birbirinden kaliteli şubeler ile hizmet veren Paşa Döner’de bayilikler vermeye devam ediyor. Karlı bir iş yaparak döner sektörüne girmeye karar verenlere büyük yardımlar eden firma yeni yatırımcılar ile Paşa Döner’i bir üst seviyeye çıkartmayı amaçlıyor. Bu hedefler doğrultusunda yeni katılımcıları bekleyen firma 150.000 – 200.000 TL arası yatırım yapabilecek kişiler ile çalışmayı terich ediyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Paşa Döner bayilik şartlarını öğrenebilir ve bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

Paşa Döner Bayilik Başvurusu ve Şartları

Dönerci Orhan

42 yıl önce İzmir’de kurulan Dönerci Orhan kısa zaman içerisinde İzmir’in en meşhur dönercilerinden birisi olmayı başarmış bir firma. Ürünlerini %100 hijyenli ve sağlıklı şekilde üreten firma uzun yıllardan beri bayilik vererek şube sayısını arttırıyor. Döner sektöründe çok popüler bir zincir üretici olan Dönerci Orhan bu sektörde çalışmak isteyen kişileri bayilik sistemlerine davet ediyor. Dönerci Orhan’dan bayilik alabilmek için ortalama olarak 300 bin ila 400 bin lira arası sermayenizin olması gerekiyor. Kısa zaman içerisinde yatırımınızı amorti edeceğinizi vaad eden Dönerci Orhan’dan bayilik almak ve başvurunuzu yapmak için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Dönerci Orhan Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne kadar? Başvuru Nasıl Yapılır?

Ekrem Coşkun Döner

Konya merkezli Ekrem Coşkun Döner’de %100 hijyenli olarak döner üretiyor. Türkiye’nin bir çok yerinde şubesi olan firma gelecek hedeflerinde sıkı planlar yapıyor ve bu nedenden ötürü bayilik ağı ile dönerini ülkemizin her noktasında satmayı amaçlıyor. Döner bayiliği almak isteyenlere kapılarını sonuna kadar aralayan firma 100 bin TL + KDV franchise giriş bedeli talep ediyor. Ayrıca dükkan kurulumu için de yaklaşık 250 bin lira kadar sermayenizin olması gerekiyor. Aşağıdan Ekrem Coşkun Döner bayiliği hakkında ek bilgiler alabilirsiniz.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Başvurusu ve Şartları

Kral Döner

Döner sektörünün bir diğer güçlü aktörü olan Kral Döner’de bayilikler vermeye devam ediyor. Döner sektöründe yapılması gereken yatırım miktarını karşılayabilecek, azimli ve çalışkan herkesi sistemine davet eden Kral Döner %100 but döner üretiyor ve satıyor. Arkanızda güçlü bir bayi desteği olsun istiyorsanız Kral Döner en isabetli tercihlerden olacaktır.

Kral Döner Bayilik Başvurusu ve Şartları

Dönerci Nezir Usta Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?

Dünya Döner Bayilik Nasıl Alınır? Maliyeti Ne kadar? Başvuru Nasıl Yapılır?

 

Donas bayilik ücreti, franchise bedeli ve 2022 şartları

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz