Lokma Pool Kiosk bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

2019’un trend iş fikirlerinden olan lokmacı açmak bir çok iş kurmak isteyen kişinin hedefi haline gelmiş durumda. Çevremizde de sık sık duyduğumuz gibi lokmacı açmak isteyenlerin sayısında büyük bir artış var. Instagram sayesinde popülerleşen yeni nesil lokmacılar düşük yatırım maliyetleri ile açılabiliyor. Böyle olunca da bu sektöre girmeye hevesli olan pek çok kişi bayilik fırsatlarını araştırıyor. Sitemizde şimdiye kadar yayınladığımız bir çok bayilik fırsatı dükkan kurmayı gerektiriyordu. Lokma Pool bayilik de ise bir dükkan kiralamıyorsunuz. Kiosk bayiliği ile istediğiniz bir alanda satış yapabilirsiniz.

Firmanın yatırım maliyetleri ne kadar bilmiyoruz ancak sizi zorlayacak bir rakam olmayacağını düşünüyoruz. Bayilik türünün “kiosk” şeklinde olması yatırım miktarını oldukça düşürecektir.

Lokma Pool Bayilik Başvurusu

lokma pool bayiliği

Şu an İstanbul, Erzincan, Erzurum, Bursa ve Trabzon’da yeni şube kurma sürecinde olan Lokma Pool Türkiye’nin bir çok noktası için bayilik başvurularını bekliyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Lokma Pool Bayilik Başvurusu: https://lokmapool.com

Firma İletişim
Adres: Yenigün Mahallesi 15/1 Sokak No:3 Bağcılar – İstanbul
TEL: 0212 436 28 28

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz