Ulupınar Su bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Kar marjlarının yüksek olması sebebiyle damacana su sektörüne olan ilgi giderek büyüyor. Sektörde irili ufaklı pek çok damacana su üreticisi firma bulunmakta. Onlardan bir diğeri olan Ulupınar Su bayilik veriyor. Üretim tesislerinde tam otomatik makinelerle el değmeden, insan faktörünü kullanmadan şişeleme yapan Ulupınar Su damacana sağlığına da önem veriyor. Polikarbon şişeler kullanan firma düzenli olarak dönüşüme gelen şişeleri temizliyor ve müşterilerine %100 sağlıklı su sunuyor. Sağlık Bakanlığı’ın istediği tüm sertifikalara sahip olan firma suyun düşük pH’lı ve yumuşak içime sahip olduğunu belirtiyor.

Ulupınar Su Bayilik Şartları ve Özellikleri

Ulupınar Su bayilik şartları

  • Firmamız ile çalışmayı arzulayan genç, çalışkan, girişimci kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Bayilik almayı talep eden adaylar ile yüz yüze görüşme yaparak karşılıklı olarak tanışıyoruz.
  • Bayimiz olmak isteyen kişiler damacana su sektörü için gereken sermayeyi karşılayabilecek güçte olmalıdır. Firmamızdan bayilik alırken toplu olarak damacana sipariş etmeniz gerekmektedir.
  • Bayilik almak istenilen bölge bizlere il /ilçe ve mahalle olarak bildirilmelidir. Bayilik talep ettiğiniz lokasyon analiz edilecek ve size bilgilendirme yapılacaktır.
  • Bayilik görüşmeleri sonrasında adaylar kendi bütçelerine uygun damacana satış deposu kiralamalıdırlar. Dükkanın dekorasyonu ve gerek duyulursa tadilat işlemleri bayi adayı tarafından yapılacaktır.
  • Dükkanda çalışacak personel bayi adayları tarafından işe alınacaktır. Personellerin kılık-kıyafeti firmamıza yakışır olmalıdır.
  • Damacana dağıtımı için kullanılacak olan motorsiklet veya ticari taksi bayi adayı tarafından satın alınacak veya kiralanacaktır.

Ulupınar Su Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Ulupınar Su bayilik başvurusu

Ulupınar Su meşhur Karamandere suyu olarak ünlenmiş ve bu ün ile oldukça fazla talep gören bir su firmasıdır. Ulupınar’ın bayisi olarak sektöre avantajlı girebilirsiniz. Firmanın bayilik temsilcisi ile aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak görüşüp, bayi olma isteğinizi belirtebilirsiniz.

Ulupınar Bayilik İletişim
Satış ve Pazarlama Müdürü
Kemal Yıldız (0533) 777 24 30

Tavuk ve Et Döner Bayiliği Veren Firmalar 2022! Franchise bedelleri ve Başvuru Şartları ne kadar?

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz