Levidor Bayilik Ücreti Ne kadar? Bayiliği nasıl alınır? Şartları neler?

Eşarp ve şal üretimi sektöründe önemli bir yere sahip olan Levidor 1996 yılında kurulan Tuğba Giyim’e ait bir firmadır. Birbirinden kaliteli ve göze hoş görünen eşarp ve şalı ile tesettür giyim sektöründe büyük işler başaran firma üretimlerini kendilerinin yapmalarının haklı gururunu yaşıyor. Bursa’da 10.000 m2 alana kurulu dokuma fabrikası ve 10.000 m2’lik kullanım alanı olan boyahanede kendi bünyelerinde çalışan desinatörler ile en şık tasarımları %100 yerli olarak üreten firma eşarp satmak isteyenler, bu sektöre girecekler için de ürün tedariki sağlıyor. Bu yazımızda Levidor bayilik başvurusu nasıl yapılır, Levidor’dan bayilik almak için şartlar nelerdir anlatıyoruz.

Levidor Bayilik Şartları

levidor bayilik şartları

Eşarp – şal satış sektörüne yeni girecek olanlarla kaliteli bir iş birliğine gitmek isteyen firma bayilik tarzında değil toptan satış usulü ile çalışıyor. Levidor’dan ürün almak için gereken en büyük şart ise eşarp-şal sektöründe kullanabileceğiniz yeterli seviyede sermaye olacaktır.

Eşarp satış işinde en önemli şey ürünlerin çeşitliliği olacağı için Levidor’dan yüklü miktarda mal almanız gerekmektedir. Çeşit çeşit eşarp ve şalları stoklayarak Levidor’dan tedarik edebilirsiniz.

Açacağınız eşarp satış mağazası için gereken her çeşit şal-eşarpı Levidor’dan tedarik edebilir ve mağazanızı kurabilirsiniz.

Levidor Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

levidor bayilik almak

Levidor bayilik vermiyor ama toptan satış şeklinde eşarp ve şal ürünlerini tedarik etmenize olanak sağlıyor. Çok geniş yelpazede ürünleri olan Levidor’dan ürün tedarik edebilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Levidor Toptan Satış: https://www.levidor.com.tr

Yukarıdaki linke tıklayarak Levidor resmi sitesine ulaşabilirsiniz. Alt kısımda yer alan Levidor Whatsapp İletişim hattı ile yetkililere mesaj gönderebilir ve toptan ürün alımı yapacağınızı belirtebilirsiniz. Levidor yetkilileri en kısa sürede sizinle telefon yoluyla iletişime geçecek ve toptan ürün alımınız hakkında bilgiler talep edecektir.

Güncel stok durumuna ve elinizdeki sermaye miktarı kadar Levidor’dan ürün tedarik edebilir ve kendi eşarp mağazanızı kurabilirsiniz. %100 yerli üretim ve özel tasarım eşarp-şalları ile mağazanızı kısa süre içerisinde kar eder hale getirebilirsiniz.

Firma İletişim Bilgileri

Levidor Tuğba Giyim
Müşteri Hizmetleri: 0 (850) 888 00 34
WhatsApp Hattı: +905331566336

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz