Kahve Diyarı Bayilik Şartları ve Franchise Ücreti! 2023’de İsim Hakkı Nasıl Alınır, Nasıl Açılır?

Son 5 yılın en trend iş fikirlerinden birisi kesinlikle kahveci şubesi açmak diyebiliriz. Ülkemizdeki genç nüfusun fazla olması nedeniyle kahve zincirlerine olan talep her geçen gün artıyor. Büyükşehirlerde özellikle AVM ve caddeüstlerinde açılan kahveciler insanlara hoş sohbetin yapıldığı mutlu dakikalar sunuyor. Karlı bir iş kurmak isteyen kişiler de bu sebepten dolayı kahve bayiliği almayı amaçlıyorlar. Türkiye’de pek çok kahve zinciri markası bayilik vermektedir. O firmalardan birisi olan Kahve Diyarı sektörün önemli isimlerinden birisidir. Bugün 48 ilde 120’den fazla şubeye sahip olan Kahve Diyarı sizleri de bayilik sistemine davet ediyor. Kahve Diyarı bayilik başvurusu hakkında bu yazımızdan bilgi alabilir, bayilik sisteminin detaylarını öğrenebilirsiniz.

2005 yılında kurularak çalışmalarına başlayan Kahve Diyarı ilk günkü gibi hizmetlerine devam etmiş ve bunun neticesinde “Türkiye’de yılın en güvenilir ve bilinen yerli zincir markası” seçilmiştir. Kahve zincirleri arasında yapabileceğiniz en iyi seçeneklerden birisi kesinlikle Kahve Diyarı markasından franchise almaktır.

Kahve Diyarı Bayilik Şartları ve Özellikleri

kahve diyarı bayilik şartları

  • Kahve sektörüne girmeye karar vermiş yatırımcılarımızın franchise başvurularını bekliyoruz.
  • Kahve Diyarı markası ile uyumlu bir şekilde çalışacak girişimci, kendine güvenen ve bir şubeyi işletebilecek özelliklere sahip kişiler ile çalışmak istiyoruz.
  • Markamızdan bayilik alarak birlikte büyümeyi tercih ediyoruz.
  • Bayilerimize Kahve Diyarı’nın en taze ve en kaliteli ürünlerini tedarik ediyoruz. Firmamızın çatısı altında 60’ın üzerinde yemek, 50’den fazla kahve olmak üzere toplamda 128 farklı içecek ve 20 tatlı bulunmaktadır.
  • Yenilikçi ürün yelpazemiz ile daima kendimizi ve bayilerimizi ileriye doğru götürüyoruz.
  • Açılacak dükkanın lokasyonu yoğun yaya trafiğinin olduğu noktalarda olmalıdır.
  • Kahve Diyarı franchise sistemimize katılmak isteyenler işlek bir caddeüstünde veya AVM’de dükkan kiralayarak bizlere katılabilirler.

Kahve Diyarı Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

kahve diyarı bayilik

Kahve Diyarı kahve bayiliği almak isteyen kişiler için en iyi seçimlerden birisi olacaktır. Kaliteli ürün yelpazesi ve bayilerine sunduğu destek ile bu firmaya yatırım yapmak belli bir sermayesi olan kişiler için oldukça mantıklı olacaktır. Kahve Diyarı yetkililerine franchise başvurunuzu iletmek için aşağıdaki bağlantıdan formu doldurup göndermeniz yeterlidir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz